MARIA izotoninis jūros vanduo, 15 vnt. x 5 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota, laukiame papildymo

MARIA izotoninis jūros vanduo, 15 vnt. x 5 ml

Prekės kodas: 10000276989
Medicinos priemonė
-35% 3,89 € (su PVM) 5,98 € 3,21 € (be mok.)
block Išparduota
  • Vaistininko konsultacija ir užsakymų priėmimas telefonu 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

MARIA ISOTONIC WATER, 15 vienos dozės buteliukų po 5 ml
 

Maria Isotonic Water isotoninis vanduo yra izotoninis tirpalas, praturtintas jūros vandeniu, kuriame gausu mineralinių druskų ir oligoelementų. Tinka kasdieninei naujagimių, vaikų nosies ertmių higienai. Skatina gleivių pašalinimą, palengvina kvėpavimą. Vanduo kuris naudojamas produkto gamyboje surenkamas saugomoje Bergeggi salos jūrų vietovėje, netoli Riviera delle Palme (Ligūrija – Italija).

KAIP VEIKIA MARIA ISOTONIC WATER: Druskos koncentracija yra tokia pati kaip ir mūsų kūno skysčiuose (0,9% NaCl). Panaudojus tirpalą, valoma gleivinė nuo dulkių, žiedadulkių, alergenų ir bakterijų. Maria izotoninis vanduo skatina gleivių pašalinimą, palengvina kvėpavimą.

INDIKACIJOS: Maria izotoninis vanduo rekomenduojamas esant peršalimui, rinitui ir sinusitui, net ir alergiško pobūdžio, rekomenduojamas sausai nosies gleivinei.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA: Atidarykite sandarų buteliuką, pasukdami dangtelį. Paguldykite kūdikį ant nugaros, tada monodozinį buteliuką įdėkite į šnervę. Paspauskite buteliuką ir lašinkite kelias sekundes. Pakartokite procesą kitoje šnervėje.

DOZAVIMAS: naudokite Maria izotoninį vandenį, kurio dažnis 2-3 kartus per dieną kiekvienai šnervei arba pagal gydytojo patarimus.

SUDĖTIS: jūros vanduo, vanduo.

ĮSPĖJIMAI: Nešvirkščiamas. Atidarius jo negalima pakartotinai naudoti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šviesos ir ne aukštesnėje kaip 40 ° C temperatūroje. Nenaudoti pasibaigus tinkamumo laikui, nurodytam ant pakuotės. Nenaudokite, jei pakuotė atidaryta arba pažeista.

Gamintojas: Ekuberg Pharma, Italija.

Platintojas: ELVIM Ltd.

Panašios prekės

Rekomenduojamos prekės