OCUFLASH akių lašai 7 mg/ml, 10 ml, 2 vnt.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

OCUFLASH akių lašai 7 mg/ml, 10 ml, 2 vnt.

Prekės kodas: 10000116583
Medicinos priemonė

Papildoma 10% nuolaida krepšeliui su kodu SUPER10.

Nuolaidos sumuojamos. Pasiūlymas negalioja vaistams, akcijai 2 už 1 kainą, pristatymo mokesčiui. Negalioja su kitais nuolaidų kodais. Pasiūlymas galioja nuo 2023.12.07 iki 2023.12.14 23:59

-10% 4,76 € (su PVM) 5,29 € 3,93 € (be mok.)
  • Vaistininko konsultacija ir užsakymų priėmimas telefonu 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

INFORMACIJA VARTOTOJUI

OCUflash 7 mg/ml akių lašai, tirpalas

Natrio chloridas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

OCUflash reikia vartoti tiksliai, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias.

Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.

Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Jeigu simptomai pasunkėjo arba nepalengvėjo, kreipkitės į gydytoją.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.   

Lapelio turinys

1. Kas yra OCUflash ir nuo ko jis vartojamas

2. Kas žinotina prieš vartojant OCUflash

3. Kaip vartoti OCUflash

4. Galimas šalutinis poveikis

5. Kaip laikyti OCUflash

6. Kita informacija

KAS YRA OCUFLASH IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

Savybės

OCUflash yra specialūs akių lašai (izotoninis, buferinis), tirpalas, kuriame yra Euphrasia rostkoviana ištraukos priemaišų. Lašų reikia lašinti į akį arba jais plauti akis. Euphrasia roskoviana ištrauka slopina akies uždegimą ir veikia sutraukiamai (sutraukiantis preparatas, adstringentas). Dėl šių savybių Euphrasia rostkoviana jau nuo seno vartojama akių sutrikimams lengvinti, profilaktikai, jis vartojamas kaip palaikomoji neužkrečiamojo akių vokų ir junginės uždegimo gydymo priemonė.

INDIKACIJOS

OCUflash yra idealus plaunamasis tirpalas, šalinant iš akies svetimkūnį. Šį tirpalą galima vartoti be gydytojo nurodymo, pavyzdžiui, trumpą laiką plauti akis, lašinti į jas ar vartoti kaip vokų kompresą. Šį vaistą galima vartoti, kai jaučiamas akių negalavimas, pavyzdžiui, deginimas, dilgsėjimas, niežulys, svetimkūnio pojūtis. Idealu vartoti OCUflash toliau išvardytais atvejais. - Akims plauti po tonometrijos ir gonioskopijos. - Akims plauti, šalinant svetimkūnį, dulkes ar chloruotą vandenį. - Fluoresceninio tirpalo likučiams šalinti. - Gleivių ar pūlių išskyroms šalinti. - Akims plauti po kontaktinių lęšių panaudojimo. - Ideali pirmosios pagalbos priemonė, jei yra lengva junginės erozija arba jei į akis pateko rūgščių ar šarmų. - Palaikomoji priemonė sergant kai kuriomis ligomis, ypač neužkrečiamuoju junginės uždegimu ir lėtinėmis užkrečiamosiomis junginės ligomis. - Tinkama medžiaga kosmetikos likučiams, esantiems aplink akis (nuo vokų ir blakstienų), šalinti. OCUflash galima vartoti suaugusiems žmonėms, vaikams ir paaugliams. Preparatas yra saugus, taigi jį galima vartoti naujagimiams, kūdikiams, nėščioms moterims ir žindyvėms.

KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT OCUFLASH

OCUflash vartoti negalima - jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) natrio chloridui arba bet kuriai pagalbinei OCUflash medžiagai. Kitų vaistų vartojimas Įlašinus šio tirpalo, minkštų kontaktinių lęšių, ypač hidrofilinių, nešioti negalima. Jeigu įmanoma, gydymo metu reikia nešioti kietuosius kontaktinius lęšius arba lęšius išsiimti prieš lašinant tirpalo ir vėl juos įsidėti praėjus ne mažiau kaip 20 minučių po lašų įlašinimo. Jeigu kartu vartojama kitokių lašų ar tepalų, jų galima vartoti praėjus 5 minutėms po OCUflash pavartojimo. Sąveikos su kitais preparatais iki šiol nenustatyta. Nėštumas ir žindymo laikotarpis Šį preparatą galima vartoti nėštumo metu ir žindymo laikotarpiu. Vairavimas ir mechanizmų valdymas OCUflash gebėjimo sukaupti dėmesį, vairuoti, valdyti mechanizmus ir dirbti aukštyje ar kitokį darbą, kuriam atlikti reikia didelio susikaupimo, neveikia. Visgi pavieniais atvejais įlašinus lašų į junginės maišelį galima laikinai matyti lyg per miglą, taigi veiklą, kuriai atlikti būtinas didesnis atidumas, galima atlikti tik išnykus šiam laikinam poveikiui. Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines OCUflash medžiagas Preparatas gali dirginti akis. Būtina saugotis, kad jo nepatektų ant minkštųjų kontaktinių lęšių. Prieš vartojimą kontaktinius lęšius reikia išimti (vėl juos galima įdėti ne anksčiau kaip po 20 min.). Tirpalas keičia minkštųjų kontaktinių lęšių spalvą.

KAIP VARTOTI

OCUFLASH DOZAVIMAS

Akies dirginimui slopinti ir palaikomajam neužkrečiamojo junginės ir vokų uždegimo gydymui į pažeistos akies (akių) junginės maišelį reikia įlašinti po 1-2 lašus 1-4 kartus per parą. Šalinant svetimkūnį, akys plaunamos tol, kol sutrikimas išnyksta. Vartojimo metodas OCUflash galima vartoti iš karto atsukus buteliuką. Reikia nusukti apsauginį dangtelį, šiek tiek atlošti galvą, apversti buteliuką, jį paspausti ir įlašinti reikiamą kiekį lašų į apatinį junginės maišelį. Tirpalo kiekis priklauso nuo vartojimo būdo. Tirpalas lašinamas arba pažeista akis plaunama (į akį patenkančio tirpalo kiekis priklauso nuo buteliuko paspaudimo). Jeigu yra vokų uždegimas, tirpalą galima naudoti kompresams. Lašintuvu liesti akį, voką ar blakstienas negalima. Po procedūros reikia stipriai užsukti dangtelį. Tai apsaugos tirpalą nuo užteršimo. Buteliuką reikia laikyti stačią. Pavartojus per didelę OCUflash dozę Perdozavus tirpalo ar vaikui atsitiktinai jo nurijus tinka simptominis gydymas. Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio preparato vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

OCUflash, kaip ir visi kiti preparatai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. OCUflash lašai labai gerai toleruojami. Retais atvejais iš karto po tirpalo įlašinimo galima trumpai jausti lengvą deginimą. Gali atsirasti padidėjusio jautrumo reakcija. Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

KAIP LAIKYTI OCUFLASH

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25oC temperatūroje. Negalima šaldyti ar užšaldyti. Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, OCUflash vartoti negalima. Pirmą kartą atidarius buteliuką, preparatą reikia suvartoti per 28 dienas. Įlašinus tirpalo, reikia stipriai užsukti buteliuko dangtelį ir buteliuką laikyti stačią.

KITA INFORMACIJA

OCUflash sudėtis

Veiklioji medžiaga - natrio chloridas. Viename tirpalo mililitre yra 7 mg natrio chlorido.

Pagalbinės medžiagos: benzalkonio chloridas (1 mililitre yra 0,04 mg, t. y. 0,004%), dinatrio edetatas dihidratas, kalio chloridas, magnio chloridas, polisorbatas 80, paprastųjų akišveičių (Euphrasia rostkoviana) tinktūra, natrio tetraboratas ar natrio hidroksidas, injekcinis vanduo.

OCUflash kiekis pakuotėje 2 buteliai. Kiekviename jų yra 10 ml tirpalo.

Gamintojas UNIMED PHARMA Ltd., Bratislava, Slovakijos Respublika

Rekomenduojamos prekės