HYAL DROP MULTI lašai akims, 10 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

HYAL DROP MULTI lašai akims, 10 ml

Prekės kodas: 10000120600
Medicinos priemonė
12,39 € (su PVM) 10,24 € (be mok.)
 • Vaistininko konsultacija ir užsakymų priėmimas telefonu 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
 • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
 • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

Vartojimo instrukcija 

Bausch & Lomb

Hyal-Drop® multi

 

0,24 % natrio hialuronato, natrio chloridas, kalio chloridas, dinatrio fosfato dodekahidratas, natrio dihidrogeno fosfatas dihidratas ir injekcinis vanduo.

 

Vartojimo paskirtis: akių lubrikantas ir minkštųjų bei kietųjų kontaktinių lęšių pirminio ir pakartotinio drėkinimo (jų neišimant) tirpalas. 

 

Kas yra Hyal-Drop®multi? 

Hyal-Drop®multi – tai skaidrus į akis lašinamas tirpalas, kurio sudėtyje yra 0,24 % hialurono rūgšties (natrio hialuronato).

Tirpalas puikiai toleruojamas, nes jo sudėtyje nėra konservantų.

Akių lašai suteikia greitą ir ilgalaikį sausų akių simptomų numalšinimą.

Akių lašai pateikiami kelių dozių sistemoje. Todėl sudėtyje nėra konservantų.

Lašus galima vartoti 6 mėnesius po atidarymo.

 

Kam skirtas Hyal-Drop®multi? 

Hyal-Drop®multi – pasirenkamiausias mūsų produktas sausoms akims nedelsiant nuraminti ir sudrėkinti.

Jis natūraliai atgaivina akis ir numalšina sausų akių simptomus, pavyzdžiui, nuovargį, įtampą ir net pernelyg gausų ašarojimą.

Hyal-Drop®multi tinka minkštiesiems ir kietiesiems kontaktiniams lęšiams drėkinti pirmą kartą ir pakartotinai (jų neišsiimant), jis pastebimai padidina kontaktinių lęšių patogumą juos nešiojant visą dieną.

 

Kada reikia vartoti Hyal-Drop®multi? 

Hyal-Drop®multi – pasirenkamiausias mūsų produktas.

Jo sudėtyje yra natūralios drėkinamosios medžiagos – hialurono rūgšties (natrio hialuronato), kurios būna sveikos žmogaus akies struktūrose ir natūralioje ašarų plėvelėje.

Hyal-Drop®multi sukurtas taip, kad išliktų akies paviršiuje, nedelsiant drėkintų akis ir malšintų visus sausų akių simptomus.

Šis produktas idealiai tinka žmonėms, patiriantiems nestiprius ar vidutinio stiprumo sausų akių simptomus, pavyzdžiui, nuovargį, įtampą, deginimo pojūtį ir (arba) pernelyg gausų ašarojimą.

Akių sausumą sukelia:

 • išoriniai veiksniai, pavyzdžiui, ilgas naudojimasis kompiuteriu, oro kondicionieriai, šildymas, cigarečių dūmai, vėjuotas oras ir kontaktiniai lęšiai;
 • kiti veiksniai, pavyzdžiui, tam tikri vaistai (kontraceptinės tabletės, antihistamininiai preparatai, beta-blokatoriai, antispazminiai vaistai, šlapimo išsiskyrimą skatinantys vaistai) bei tam tikros ligos, skatinančios akių sausumo atsiradimą.

 

Kaip dažnai ir kaip ilgai reikia vartoti Hyal-Drop®multi? 

Lašinkite po vieną Hyal-Drop®multi lašą į akį pagal poreikį.

Galite jį vartoti kiekvieną dieną tiek kartų, kiek pageidaujate. Vartojimo trukmės apribojimų nėra.

 

Kaip vartoti Hyal-Drop®multi? 

Dėl patentuoto Hyal-Drop®multi pumpavimo mechanizmo akių lašai yra be konservantų, tačiau buteliukas gali atrodyti kitaip nei kiti, kuriuos naudojote anksčiau.

 

Bendrieji reikalavimai: prieš kiekvieną vartojimą nusiplaukite rankas. Stenkitės, kad buteliuko galiukas nesiliestų su pirštais ar akimis, nes galite užteršti tirpalą arba susižaloti.

 1. Kiekvieną kartą, prieš vartodami, sukamuoju judesiu nuimkite skaidrų baltą apsauginį dangtelį.
 2. Dėmesio! Vartojant pirmą kartą arba kurį laiką nevartojus: apverskite buteliuką ir spauskite tiek kartų, kol nulašės lašas.
 3. Laikykite buteliuką kaip pavaizduota: uždėkite nykštį ant ergonomiškos nykščio atramos, o kitais pirštais suimkite buteliuko apatinę dalį. Du pirštai turėtų laikyti buteliuko dugną.
 4. Apverskite buteliuką. Šiek tiek atloškite galvą. Laisvos rankos pirštu švelniai patraukite apatinį voką į apačią, laikykite buteliuką vertikaliai virš akies. Švelniai paspauskite pumpavimo mechanizmą, kad į akį įlašintumėte vieną lašą. Įsilašinę užmerkite akį ir pamirksėkite, lad lašas optimaliai pasiskirstytų ant akies paviršiaus.
 5. Po vartojimo nedelsdami nukratykite lašų likučius ir uždėkite ant buteliuko skaidrų baltą apsauginį dangtelį. Iš buteliuko galima išlašinti visą nurodytą tirpalo kiekį. Baigus vartoti, dėl buteliuko dizaino jame lieka nedidelis tirpalo kiekis.

 

Kada draudžiama vartoti Hyal-Drop®multi?

Nevartokite produkto, jei esate jautrūs kuriai nors iš jo sudedamųjų dalių. 

 

Svarbi informacija apie Hyal-Drop®multi vartojimą

 • Labai retais atvejais buvo pranešta apie padidėjusio jautrumo reakciją. Tokiais atvejais vartojimą reikia nutraukti. Jeigu jaučiate nuolatinį diskomfortą ar dirginimą, nutraukite šio produkto vartojimą ir pasikonsultuokite su savo gydytoju.
 • Įsidėmėkite, kad prieš pirmąjį vartojimą arba kurį laiką nevartojus, papumpuokite buteliuką kol pasirodys lašas. Pumpuojant buteliuką laikykite jį galiuku žemyn.

 

Saugumo informacija pacientams, kurių ragena smarkiai pažeista: labai retais atvejais buvo pranešama apie kalcio fosfato nusėdimą ant ragenos, akims gydyti vartojant produktus, kurių sudėtyje yra fosfato.

 • Nelieskite akies paviršiaus buteliuko galiuku, nes galite pažeisti akies paviršių arba užteršti tirpalą.
 • Po pirmojo buteliuko atidarymo nesidalinkite juo su kitais.
 • Neatsargus ir ne pagal instrukciją vartojimas produktas gali išslysti iš rankų ir sužaloti akį.
 • Pavartoję, nukratykite lašų likučius.
 • Prieš vartodami kitą akims skirtą produktą, palaukite apytiksliai 15 minučių.
 • Medicinos priemonę išmeskite po 6 mėnesių nuo pirmojo atidarymo. 
 • Nevartokite pasibaigus galiojimo laikui.
 • Nevartokite, jei pažeista pakuotė ar buteliukas.
 • Hyal-Drop®multi buteliukas turi smulkių plastikinių dalių, kurias gali praryti maži vaikai. Todėl, dėl uždusimo pavojaus, Hyal-Drop®multi turi būti laikomas vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

Kaip laikyti Hyal-Drop®multi?

Laikykite nuo +1 iki +25 °C temperatūroje.

Buteliuko dizainas užtikrina, kad Hyal-Drop®multi būtų galima vartoti 6 mėnesius po atidarymo.

 

Pakuotė: Hyal-Drop®multi tiekiamas 10 ml akių lašų pakuotėse.

Panašios prekės

Rekomenduojamos prekės