Drėkinantis makšties kremas su aplikatoriumi VAGISAN, 50 g
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Drėkinantis makšties kremas su aplikatoriumi VAGISAN, 50 g

Medicinos priemonė
12,15 €
14,29 € (su PVM) 11,81 € (be mok.)
 • Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
 • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
 • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

Vagisan Drėkinamasis kremas 50g 

Medicinos priemonė

 

Vagisan Drėkinamasis kremas nuo makšties sausumo. Be hormonų ir kvapiųjų medžiagų. 

Skirta naudoti esant negalavimams, susijusiems su sausumu makštyje, makšties prieangyje ir išorinių lytinių organų srityje (sausumo pojūtis, deginimas niežulys lengvi sužalojimai ir skausmas lytinių santykių metu, trūkstant estrogenų klimakterinio laikotarpio metu). Vagisan Drėkinamasis kremas gali būti naudojamas ir siekiant palengvinti lytinį aktą.

 

Vagisan Drėkinamasis kremas yra baltas, švelnus kremas, kuris buvo sukurtas makšties sausumo pojūčiui pašalinti.

Vagisan Drėkinamasis kremas sudėtyje nėra hormonų (estrogenų), todėl jį galima naudoti ir taikant pakaitinę hormonų terapiją arba kaitaliojant su hormoniniais (estrogeniniais) vaginaliniais kremais ar žvakutėmis.

Dėl sudėtyje esančių pieno rūgščių kremo pH vertė yra 4,5, todėl Vagisan Drėkinamasis kremas makštyje palaiko natūralią rūgštinę terpę.

 

Dvi Vagisan Drėkinamasis kremas savybės padeda palengvinti makšties sausumo simptomus:

 • kremo sudėtyje yra daug vandens, todėl sudrėkinama oda makšties prieangio ir išorinių lytinių organų srityje;
 • puoselėjantys lipidai (riebalai) odą išlaiko elastingą.

 

Vagisan Drėkinamasis kremas nėra hormonų, todėl (jeigu reikia) jį galima naudoti taikant pakaitinę hormonų terapiją arba pakaitomis su makšties kremais arba ovulėmis, arba žvakutėmis, kurių sudėtyje yra hormonų (estrogenų).

Reguliariai naudojant Vagisan Drėkinamasis kremas galima išvengti makšties ir išorinių lytinių organų srities sudirgimų bei uždegimų.

 

KĄ REIKĖTŲ ŽINOTI APIE MAKŠTIES SAUSUMO KELIAMAS PROBLEMAS 

Su makšties sausumu susiję negalavimai gali labai neigiamai veikti gyvenimo kokybę. Sausumo jausmą dažnai lydi kiti simptomai, pvz., niežulys, deginimas, lengvi sužalojimai ir skausmas makšties, makšties prieangio ir išorinių lytinių organų srityje.

Dėl šių negalavimų lytiniai santykiai dažnai būna skausmingi.

Ypač dažnai makšties sausumu skundžiasi moterys klimakteriniu laikotarpiu (kartais jis prasideda vos sukakus 40 metų) arba kelis metus po to. Tokiais atvejais sausumas lytinių organų srityje atsiranda dėl sumažėjusios lytinių hormonų (įskaitant estrogeną) gamybos. Makštyje gaminama mažiau makšties skysčio, oda plonėja ir darosi lengviau pažeidžiama. Tai visiškai normalūs procesai, tačiau jie gali sukelti didelių nemalonumų.

Gimdos arba kiaušidžių operacijų, nėštumo ir žindymo bei kontraceptinių tablečių vartojimo sukeltas hormonų trūkumas, hormonų svyravimai arba pokyčiai taip pat gali būti su makšties sausumu susijusių negalavimų priežastis.

Be to, vidinių ir išorinių lytinių organų sausumą gali sukelti tam tikri medžiagų apykaitos sutrikimai (pvz., diabetas), vaistiniai preparatai, navikų spindulinė terapija ir net stresas.

 

NAUDOJIMAS.

Vagisan Drėkinamasis kremas skirtas naudoti makštyje ir ant išorinių lytinių organų odos.

Vagisan Drėkinamasis kremas  gali būti naudojamas su aplikatoriumi arba be jo.

Jei sausumas pasireiškia makšties prieangyje ar išorinių lytinių organų dalyje, kremas tepamas ir paskirstomas švariu pirštu; tam pakanka išspausti maždaug 0,5 cm kremo.

Taip pat nedideliu kremo kiekiu galima patepti ir odą ties makšties anga, kad būtų lengviau įvesti aplikatorių.

 

Naudojant pridedamą aplikatorių Vagisan Drėkinamasis kremas gali būti įvedamas į makštį.

Tam reikia užpildyti aplikatorių iki pusės (apie 2,5 g kremo, taip pat žr. Pastabas dėl naudojimo).

 

Rekomenduojama naudoti kasdien – pageidautina vakarais, prieš einant miegoti.

Pagerėjus savijautai, preparatą galima naudoti rečiau, pagal poreikį.

Kremą galima naudoti ir prieš lytinį aktą arba mėnesinių metu.

 

Vagisan Drėkinamasis kremas yra gerai toleruojamas, todėl gali būti naudojamas ir ilgesnį laiką, taip pat nėštumo metu (be aplikatoriaus, žr. Pastabas dėl naudojimo nėštumo metu) ir maitinimo krūtimi laikotarpiu.

Pastabos dėl naudojimo:

 • Atsukite aplikatoriaus stūmoklį taip, kad jis galėtų laisvai judėti aplikatoriaus vamzdelyje.
 • Tūbelę laikykite, kad anga būtų nukreipta žemyn, aplikatorių uždėkite ant tūbelės angos.
 • Lengvai tolygiai spausdama tūbelę, iki pusės pripildykite aplikatoriaus vamzdelį kremo (apie 2,5 g kremo).
 • Nuimkite aplikatorių nuo tūbelės.
 • Gulėdama (ant nugaros) arba stovėdama (kaip įvesdama tamponą) atsargiai aplikatorių įveskite į makštį, kiek įmanoma giliau, tada suspausdama stūmoklį ištuštinkite aplikatorių, kad kremas patektų į makštį (žiūrėti paveikslėlį).
 • Panaudotą aplikatorių išvalykite: apvalų aplikatoriaus stūmoklio galiuką stipriai spustelėkite į tvirtą pagrindą. Taip stūmoklis atsiskirs nuo aplikatoriaus vamzdelio. Tada šiltu vandeniu išplaukite atskirai stūmoklį ir aplikatoriaus vamzdelį.

 

Pastabos dėl naudojimo nėštumo metu

Saugumo sumetimais nėštumo metu įstumdama kremą į makštį nenaudokite aplikatoriaus.

Išspauskite maždaug 2 cm kremo ir įstumkite jį į makštį pirštu.

 

Gamintojas:

Dr.August Wolff, Vokietija

 

Atstovas Lietuvoje:

UAB ”SIROWA VILNIUS”

Eišiškių pl. 8A, LT-02184 Vilnius

Tel. (8-5) 239 4150, (8-5) 239 4156

 

VAGISAN drėkinamasis makšties kremas MoistCream, 50 g
Medicinos priemonė
Naudojamas esant makšties ir išorinių lytinių organų srities išsausėjimui. Galima naudoti norint palengvinti lytinę sueitį.
Kremo sudėtyje nėra hormonų, todėl jį galima naudoti ir taikant pakaitinę hormonų terapiją arba kaitaliojant su hormoniniais vaginaliniais kremais ar žvakutėmis. Dėl sudėtyje esančių pieno rūgščių, kremo pH 4,5, todėl kremas makštyje palaiko natūralią rūgštinę terpę.
Kremo sudėtyje yra daug vandens, todėl makšties ir išorinių lytinių organų srities oda sudrėkinama, dėl naudingųjų lipidų (riebalų) oda išlieka elastinga. Reguliariai naudojant kremą, galima užkirsti kelią makšties ir išorinių lytinių organų srities dirginimui ir uždegimui. Jaučiant makšties sausumą, kremą galima naudoti prieš lytinį aktą. Priemonė neturi jokios įtakos spermatozoidų judėjimui.
Naudojimo būdas: kremu tepti makšties ir išorinių lytinių organų sritis, naudojant aplikatorių ir be jo. Galima naudoti kasdien. Simptomams susilpnėjus, naudoti rečiau.
Nurodymai dėl naudojimo nėštumo periodu. Norint išvengti rizikos, nėštumo laikotarpiu kremo į makštį aplikatoriumi įpurkšti negalima. Vietoje to, išspauskite maždaug 2 cm ilgio kremo juostelę ant švaraus piršto ir patepkite makšties vidų.
 
Gamintojas „Dr. A.Wolff“, Vokietija.
Sudėtis: Aqua, Benzyl Alcohol, Ceatearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Lactic Acid, Octyldodecanol, Polysorbate 60, Sodium Lactate, Sorbitan Stearate.
 

Rekomenduojamos prekės