OPTIVE PLUS akių lašai, 10 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota, laukiame papildymo

OPTIVE PLUS akių lašai, 10 ml

Prekės kodas: 10000164503
Medicinos priemonė

Papildoma 10% nuolaida krepšeliui su kodu SUPER10.

Nuolaidos sumuojamos. Pasiūlymas negalioja vaistams, akcijai 2 už 1 kainą, pristatymo mokesčiui.  Pasiūlymas galioja 2023.09.26-09.28 23:59

13,09 € (su PVM) 10,82 € (be mok.)
block Išparduota
  • Vaistininko konsultacija ir užsakymų priėmimas telefonu 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

Optive PlusTM yra sukurtas OptiveTM  pagrindu, pridedant specialiu būdu stabilizuoto ricinos aliejaus.

 

Optive PlusTM pasižymi trejopu poveikiu:

 

Lubrikacija, hidratacija bei ląstelių regeneracija (Karboksimetilceliuliozė  ir  Glicerinas)

Osmoprotekcija (natūralūs žmogaus ašarų osmoprotektprotektoriai L-karnitinas  ir  Eritritolis)

Lipidinio ašarų plėvelės sluoksnio sustiprinimas (Ricinos aliejus)

Optive PlusTM greitai atstato visus tris ašarų plėvelės sluoksnius ir užtikrina visapusišką ir ilgai trunkančią apsaugą sausoms akims.

 

 

Esminiai skirtumai nuo kitų emulsijos pagrindu sukūrtų preparatų :

 

Turi osmoprotekcinį poveikį, kuris užtikrina greitą vandens sugrąžinimą į akies paviršiaus ląstelės.  Ląsteles nuo vandens trūkumo saugantis osmoprotektorių poveikis yra ilgalaikis.

Sudėtyje yra ricinos aliejaus, bet specialių technologijų dėka jis tolygiai pasiskirstęs ir prieš vartojimą buteliuko KRATYTI NEREIKIA.

Ricinos aliejus imituoja natūralius ašaros lipidus ir pasiskirsto labai plonu sluoksniu natūraliame ašarų plėvelės lipidiniame sluoksnyje. Jo kiekio pakanka, kad sustabdyti vandens išgaravimą iš ašarų plėvelės ir tuo pačiu jo tiek mažai, kad nesukeltų jokių pašalinių reiškinių (susiliejančio vaizdo, kurį laiką pablogėjusio matymo dėl per didelio riebalų sluoksnio ašaros plėvelėje ir pan.)

 

Pasiskirstymo akies paviršiuje mechanizmas:

 

Visi Optive PlusTM komponentai yra stabilizuoti polysorbato-80 pagalba ir sudaro polimerus, kurie „susipakavę“ tarsi į mažas kapsules, kurių lipofilinė dalis viduje, o hidrofilinė išorėję. Užlašinus ant akies paviršiaus, natūralios ašaros druskos , tarsi, „atidaro“ polimerų kapsules ir visi Optive PlusTM komponentai greitai pasiskirsto visuose ašarų plėvelės sluoksniuose: neutraliosios dalelės keliauja į vandens-mucininį sluoksnį ir pagal poreikį įsiurbiamos į ląsteles užtikrina ląstelių apsaugą nuo vandens praradimo; glicerolis ir karboksimetilceliulioze (CMC) pasiskirsto vandens mucininiame sluoksnyje ir fiksuoja vandens molekules prie akies epitelio paviršiaus užtikrindami ilgalaikį drėkinimą bei jo atsistatymą; ricinos aliejus keliauja į viršutinį lipidinį sluoksnį ir įsiterpia tarp natūralių ašaros plėvelės lipidų tokiu būdu sustiprindamas lipidinį sluoksnį, todėl  vanduo nebegali greitai išgaruoti iš ašarų plėvelės.

 

 

Mechanizmas unikalus. Tokiu principu veikia tik Optive PlusTM.

 

 

Konservantas tas pats kaip OptiveTM lašuose : naujos kartos konservantas PuriteTM

 

Atidarytas Optive PlusTM galimas vartoti 6 mėnesius

 

Talpa 10 ml

 

 

Optive PlusTM  skirtas lipidų trūkumo sausų akių sindromui  bei skirtas vidutinio sunkumo ir stipriai išreikštam sausų akių sindromui gydyti. Tinka esant meibomiaus liaukų disfunkcijai . NEREKOMENDUOJAMA lašinti ant kontaktinių lęšių

 

OptiveTM skirtas vandens trūkumo sausų akių sindromui bei lengvo laipsnio sausų akių sindromui . Patogus vartoti kontaktinių lęšių nešiotojams, nes galimas lašinti ant kontaktinių lęšių

Optive UDTM skirtas vandens trūkumo sausų akių sindromui bei lengvo laipsnio sausų akių sindromui . Patogus vartoti kontaktinių lęšių nešiotojams, nes galimas lašinti ant kontaktinių lęšių. Tinka jautrioms akims

 

 

Gamintojas:

 

Allergan Pharmaceuticals Ireland

 

Castlebar Road

 

Westport, Co. Mayo

 

Airija

 

 

Vietinis atstovas:

 

UAB “Actavis Baltics”

Verslo centras “Orange Office”

Senasis Ukmergės kelias 4,

Užubalių km, Avižienių sen.

LT 14013 Vilniaus raj.

Tel.: +370 5 260 96 15+370 5 260 96 15

Fax: +370 5 260 96 16

Panašios prekės

Rekomenduojamos prekės