NISITA SPRAY nosies purškalas, 20 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota, laukiame papildymo

NISITA SPRAY nosies purškalas, 20 ml

Prekės kodas: 10000115357
Medicinos priemonė

Papildoma 10% nuolaida krepšeliui su kodu SUPER10.

Nuolaidos sumuojamos. Pasiūlymas negalioja vaistams, akcijai 2 už 1 kainą, pristatymo mokesčiui. Negalioja su kitais nuolaidų kodais. Pasiūlymas galioja nuo 2023.12.07 iki 2023.12.14 23:59

5,49 € (su PVM) 4,54 € (be mok.)
block Išparduota
  • Vaistininko konsultacija ir užsakymų priėmimas telefonu 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

Nisita Nosies purškalas

Kvėpavimo takų gleivinė

Kvėpavimo takų paviršių dengia gleivinė, užtikrinanti visas funkcijas. Viršutinių kvėpavimo takų gleivinėje yra liaukų ir vadinamasis virpamasis (ciliarinis) epitelis. Liaukos gamina sekretą, kuris įkvepiamą orą (per dieną įkvepiama apie 10 000 litrų oro) sudrėkina, taip pat surenka dulkes, teršalus, ligų sukėlėjus ir kitus svetimkūnius. Visą laiką judančio ciliarinio epitelio sulaikyti svetimkūniai, lyg konvejerio juosta, pašalinami arba patenka į nosiaryklę, o iš ten gali nukeliauti į skrandį. Kai gleivinė sausa, ji nebegali atlikti savo funkcijos. Tuomet ligos sukėlėjai lengviau įsiskverbia į organizmą, pakinta kvapų ir skonio suvokimas. Be to, gleivinė gali būti ir sudirginta.

Nosies funkcijos

Nosis atlieka daug funkcijų, kurios saugo kvėpavimo takus nuo ligų sukėlėjų. Nosyje įkvepiamas oras beveik prisitaiko prie kūno temperatūros, tai yra žiemą šaltas oras sušildomas, o vasarą labai karštas - atvėsinamas. Be to, jis sudrėkinamas, filtruojamas, pašalinamos teršalų dalelytės ir į plaučius patenka tik švarus oras. Todėl kvėpuoti visuomet reikėtų pro nosį, ne pro burną. Tačiau tai ne visada įmanoma, nes nosies funkcija dažnai sutrinka. Pvz., sausas oras išdžiovina nosies gleivinę, dėl to jos paviršiuje susidaro šašų, kurie ne tik trukdo kvėpuoti, bet gali sukelti ir skausmą. Sausa nosies gleivinė nebesugeba atlikti jai priklausančios oro valymo funkcijos. Tada į kvėpavimo takus patenka daugiau ligų sukėlėjų. Netgi esant slogai - dėl peršalimo ar alergijos, sutrinka normali nosies funkcija, kvapo ir skonio pojūtis, pakinta kvėpavimas; ta igi sergantis žmogus jaučiasi blogai. Druskos gydomasis poveikis kvėpavimo takams Druskos (natrio chlorido) gydomąjį poveikį žmonės žino jau keletą šimtmečių. Poilsiaujant druskos prisotintame pajūryje, kurortuose, kuriuose druskingas gydomųjų šaltinių vanduo, tekėdamas per slenksčius sudaro smulkius lašelius, sumažėja kvėpavimo ligų požymiai.

Vartodami NISITA nosies purškalą, druskos gydomąjį poveikį galite pajusti būdami netgi namuose: * užsikimšus nosiai, NISITA nosies purškalas padeda nosies gleivinei išlikti drėgnai ir greičiau atsikemša nosies landos; * esant sausai nosies gleivinei, susidarius nosies luoboms, NISITA nosies purškalas drėkina gleivinę ir padeda greičiau jai atsistatyti (regeneruotis) bei apsaugo nuo besitęsiančio džiūvimo, * kūdikiams ir mažiems vaikams, kurie nemoka išsišnypšti nosies, NISITA nosies purškalas gali padėti išvalyti nosies ertmę, palaikyti apsauginę nosies funkciją. Jei nosis sausa, Jums taip pat gali padėti NISITA nosies tepalas. Jei Jums džiūsta ne tik nosis, bet ir burna, galite vartoti NISITA čiulpiamąsias tabletes.

Engelhard Arzneimittel GmbH(Co.KG Jūsų partneris saugant sveikatą.

Vertė gyd. Jovilė Vingraitė Redagavo Roma Daškevičienė

Rekomenduojamos prekės