Vandenilio peroksido tirpalas, 3%, 100ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-21%

Vandenilio peroksido tirpalas, 3%, 100ml

Kosmetika
-21%
0,38 €
0,48 € (su PVM) 0,40 € (be mok.)
  • <p>Klauskite vaistininko <a href="tel:869703000">8 697 03000</a> (I-V 8:00-17:00)</p> Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-17:00)
  • <p>Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę </p> Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje. Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

Vandenilio peroksidas 3% tirpalas 100ml

 

Tirpalas skirtas odos priežiūrai. Išoriniam naudojimui.

 

Naudojimas: keletą kartų per dieną vandenilio peroksidu suvilgyti vatos tamponą ir tepti odą.

 

Įspėjimai: sudėtyje yra vandenilio peroksido. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu.

 

Laikymo sąlygos: Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti originalioje pakuotėje ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje.

 

Pagaminta pagal specialų UAB ,,FD group" užsakymą.

 

Vandenilio peroksidas (Hydrogenii peroxydum) yra stiprus oksidatorius, skirtas odos priežiūrai. Vandenilio peroksidas veikia antiseptiškai, dezinfekuoja ir stabdo kapiliarinį kraujavimą.

 

Ingredients: Aqua, Hydrogen peroxide.

 

Vandenilio peroksidas (H2O2) – bespalvis, bekvapis skystis. Vandenilio peroksido molekulė susideda iš dviejų vandenilio ir dviejų deguonies atomų. Veikiant tokiems išorės faktoriams, kaip šviesa, temperatūra, kitos cheminės medžiagos, vandenilio peroksidas greitai chemiškai skyla į vandenį ir deguonį.