Symbiosys Alflorex ,30 kapsulių
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Symbiosys Alflorex ,30 kapsulių

Maisto papildas
Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.
17,00 €
17,89 € (su PVM) 14,79 € (be mok.)
  • Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

SYMBIOSYS

ALFLOREX®

vartojamas esant DŽS (dirgliosios žarnos sindromui)

Dirgliosios žarnos sindromo simptomams pasireikšti svarbią įtaką turi žarnų sienelė. Esant net mažiausiems žarnyno sienelės barjero sutrikimams, kenksmingos medžiagos ir patogenai gali prasiskverbti į žarnyną ir sukelti uždegimą. Dėl to žarnynas gali sudirgti, tapti jautrus ir pasireikšti tipinių dirgliosios žarnos sindromo simptomų, tokių kaip: pilvo pūtimas ir dujų kaupimasis žarnyne; pilvo skausmas; viduriavimas ir vidurių užkietėjimas. Patvirtinta, kad Alflorex® sudėtyje esančios unikalios Bifidobacterium longum (B. longum) 35624® padermės bakterijos sumažina DŽS simptomus. Alflorex® sudėtyje esančios 35624® padermės bakterijos priklauso bakterijų šeimai, jas gimstant mama perduoda naujagimiui ir jos natūraliai randamos žmogaus žarnyne. Jos pereina visą virškinimo traktą ir pasiekia žarnas būdamos gyvybingos. Alflorex® sudėtyje esančios bakterijos prisitvirtina prie sudirgusios žarnų sienelės ir sudaro apsauginį sluoksnį, ją nuramina,  apsaugo, sumažina jos sutrikimus ir taip palengvina tipinius dirgliosios žarnos sindromo simptomus. Alflorex® sudėtyje yra 35624®, B. longum padermės bakterijų. Kitos sudėtinės dalys: kukurūzų krakmolas, magnio stearatas, hipromeliozė. Vienoje Alflorex® kapsulėje iškart pagaminus yra 1x109 (1 milijardas) 35624® padermės bakterijų. Tinkama dozė išlieka visą galiojimo laikotarpį.

INDIKACIJOS: Alflorex® vartojamas dirgliosios žarnos sindromo simptomams, tokiems kaip pilvo pūtimas, dujų kaupimasis žarnyne, pilvo skausmas, viduriavimas ir vidurių užkietėjimas, gydyti.

VARTOJIMO INSTRUKCIJA: Vartokite Alflorex® laikydamiesi instrukcijų, kad būtų užtikrintas veiksmingas poveikis. Klauskite gydytojo arba vaistininko, jei nesate tikras, ar tinkamai vartojate Alflorex®, ir laikykitės nurodymų. Neviršykite rekomenduojamos dienos dozės. Alflorex® galima vartoti kartu su maistu arba nevalgius bet kuriuo dienos metu. Nurykite kapsulę visą, užgerdami pakankamu kiekiu skysčio (pavyzdžiui, stikline vandens ar pieno, bet negerkite rūgščių gėrimų, tokių kaip sultys). Vartokite per burną. Vaisių sultys paprastai yra rūgščios, o rūgštys gali pažeisti 35624® padermės bakterijas. Rekomenduojama vartoti Alflorex® užgeriant vandeniu, pienu arba mažiau rūgščiais gėrimais, pavyzdžiui, sojų, migdolų ar ryžių pienu. Tačiau Alflorex® galima vartoti kartu su maistu, turinčiu vaisių sulčių, nes maistas padeda apsaugoti Alflorex® padermės bakterijas. B. longum 35624® yra bakterijų padermė, todėl jos veikimą gali inaktyvinti gydymui vartojami antibiotikai. Tačiau rekomenduojama ir toliau vartoti Alflorex® gydantis antibiotikais. Alflorex® dienos dozė turi būti vartojama kitu dienos metu, nei vartojamos antibiotikų dozės.

VARTOJIMO DAŽNUMAS: Gerkite 1 Alflorex® kapsulę 1 kartą per dieną vieną mėnesį. Labai svarbu Alflorex® vartoti kasdien ir išgerti visą kursą. Alflorex® veikia iš karto užpildydamas žarnyną ten, kur reikia. Per pirmąsias 2 savaites jis padeda atkurti jūsų žarnyno veiklą. Simptomai palengvėja jau maždaug po 1⎯2 savaičių reguliariai vartojant Alflorex®. Retais atvejais, kad būtų užpildytas žarnynas, Alflorex® reikia vartoti ilgiau nei 1 mėnesį, pavyzdžiui, iki 2⎯3 mėnesių. Jei Jūsų simptomai išlieka po šio laikotarpio arba Jums pasireiškia naujų simptomų, tokių kaip neaškios kilmės svorio kritimas ar kraujas išmatose, kreipkitės į savo sveikatos priežiūros specialistą. Alflorex® išlieka žarnyne tol, kol yra vartojamas. Jis atlieka savo vaidmenį žarnyne, o tada natūrali peristaltika jį pašalina iš žarnyno.  Vartojant po 1 kapsulę kasdien, žarnynas  prisipildo Alflorex® sudėtyje esančių bakterijų. ĮSPĖJIMAI: Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nevartokite produkto, jei pažeista pakuotė.

NEPAGEIDAUJAMAS POVEIKIS: Nebuvo gauta duomenų apie nepageidaujamą poveikį, susijusį su Alflorex® vartojimu. Nėra žinoma, kaip veikia su maisto papildais ar kitais vaistais. Jei jums pasireiškė bet koks nepageidaujamas poveikis, apie tai praneškite gamintojui, kaip nurodyta toliau.

KONTRAINDIKACIJOS: Nevartokite produkto, jei yra padidėjęs jautrumas ar alergija vienai ar daugiau produkto sudėtinių dalių.

KITA INFORMACIJA: Alflorex® sudėtyje nėra: gliuteno, laktozės, pieno, konservantų, sojų. Alflorex® tinka vegetarams. Atkreipkite dėmesį, kad pirmomis vartojimo savaitėmis gali pasireikšti laikini lengvi tuštinimosi pokyčiai. Tau yra normali laikina situacija, nes Alflorex® vartojamas esant DŽS pradeda švelniai ruošti žarnyną, todėl svarbu tęsti vartojimą.

NĖŠTUMAS IR ŽINDYMAS: Nėra duomenų, kad Alflorex® kapsulių negalima vartoti nėštumo ar žindymo laikotarpiu. Neščios moterys turėtų pasitarti su savo gydytoju ar akušeriu apie patiriamus DŽS simptomus. Alflorex® yra medicinos priemonė.

PLATINTOJAS: BIOCODEX UAB – Savanorių pr. 349 – LT-51480, Kaunas – Lietuva – [email protected], +370 37 408681.

GAMINTOJAS: PrecisionBiotics Ltd – Building 4400 Cork Airport Business Park – Kinsale Road, Cork – Airija.

PAKUOTĖ IR GRYNASIS KIEKIS: 30 kapsulių. Vienoje kapsulėje yra 250 mg.  Grynasis kiekis: 7,5 g.

LAIKYMAS: Laikykite ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, sausoje vietoje. Nereikia laikyti šaldytuve. Kiekvienąkart pavartoję gerai užsukite buteliuką. Nevartokite produkto, jei baigėsi ant pakuotės nurodytas galiojimo laikas. Produktą galima vartoti iki galiojimo laiko pabaigos, jei jo pakuotė nepažeista ir jis tinkamai laikoma s. Pakuotės atliekas tvarkykite atsakingai.

Naujausia vartojimo instrukcijos peržiūros data: rev. 1 iš 2019-09.

Rekomenduojamos prekės