NATASPIN CONTROL PRO, 30 kaps.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

NATASPIN CONTROL PRO, 30 kaps.

Prekės kodas: 10000243029
Maisto papildas
Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.
-25% 10,11 € (su PVM) 13,48 € 8,36 € (be mok.)
  • Vaistininko konsultacija ir užsakymų priėmimas telefonu 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

NatAspin Control Pro – pažangesnė kompleksinė priemonė cholesterolio kontrolei, kraujotakai ir kraujagyslėms. Sudėtyje yra 2000 FV fermento natokinazės, 2,9 mg monakolino K, 50 mg bergamočių ekstrakto, 10 mg polikosanolio ir 11,25 kurkumino.  Šis augalinis  derinys ne tik padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje, bet ir palaiko kraujotaką, širdies ir kraujagyslių bei kepenų veiklą.
Sudėtis:
"Monankolinas - 2,9 mg
Natokinazė - 2000 FV
Bergamočių ekstraktas, standartizuotas į polifenolius - 50 mg (25 mg polifenolių)
Dažinių ciberžolių ekstraktas - 15 mg (11,25 mg kurkumino)
Polikosakanolis (Alifatiniai pirminiai alkoholiai iš cukranendrių vaško) - 10 mg"

NatAspin® CONTROL PRO 

CHOLESTEROLIUI IR KRAUJOTAKAI 

Maisto papildas 

 

NATOKINAZĖ | MONAKOLINAS K | POLIKOSANOLIS | POLIFENOLIAI 

NatAspin® Control Pro – fermento natokinazės, monakolino K, polikonasolio ir polifenolių iš bergaminių citrinmedžių ir dažinių ciberžolių derinys kraujotakai ir cholesterolio lygiui palaikyti. 

 

Natokinazė - fermentas, susidarantis specialiu būdu fermentuojant sojų pupeles. 

Monakolinas K gaunamas iš raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių. 

Polikonasolis išgaunamas iš tikrųjų cukranendrių vaško. 

Dažinės ciberžolės padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje, širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą, normalų kepenų lipidų kiekį. 

 

 

1 kaps. (0,51 g) 

Fermentuotų sojų ekstraktas, kuriame 

  • natokinazės 

100 mg 

2000 FU* 

Raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių ekstraktas, kuriame 

  • monakolino K 

72,5 mg 

2,9 mg 

Bergaminių citrinmedžių šviežių vaisių (sulčių) ekstraktas, kuriame 

  • polifenolių 

50 mg 

25 mg 

Dažinių ciberžolių šaknų ekstraktas, kuriame 

  • kurkumino 

15 mg 

11,25 mg 

Polikosanolis 

10 mg 

* FU - fibrino vienetai (Fibrin Units) 

 

Sudedamosios dalys: inulinas, stabilizatorius – hidroksipropilmetilceliuliozė, fermentuotų sojų ekstraktas, kuriame yra natokinazės, raudonosiomis mielėmis (Monascus purpureus) fermentuotų ryžių ekstraktas, kurio sudėtyje yra monakolino K, bergaminių citrinmedžių (Citrus bergamia) šviežių vaisių (sulčių) ekstraktas, kuriame yra polifenolių, dažinių ciberžolių (Curcuma longa) šaknų ekstraktas, kuriame yra kurkumino, lipnumą reguliuojančios medžiagos - riebalų rūgščių magnio druskos ir silicio dioksidas, polikosanolis iš tikrųjų cukranendrių (Saccharum officinarum) vaško. 

 

Vartojimas: rekomenduojama suaugusiesiems gerti 1 kapsulę ryte 30 min. prieš valgį arba vakare prieš miegą, praėjus bent 3 valandoms po maisto, užgeriant stikline vandens. 

 

Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros normos. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Vaistus vartojantys žmonės turėtų produktą vartoti tik prižiūrimi gydytojo. Per parą suvartojamas monakolinų, gautų iš raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių, kiekis turi būti mažesnis nei 3 mg. Neturėtų vartoti nėščios moterys ar žindyvės, jaunesni nei 18 metų vaikai ir vyresni nei 70 metų suaugusieji. Jei jums pasireiškė sveikatos problemų, dėl šio produkto vartojimo pasitarkite su gydytoju. Neturėtumėte vartoti, jei vartojate cholesterolio kiekį kraujyje mažinančius vaistus. Neturėtumėte vartoti, jei jau vartojate kitus produktus, kurių sudėtyje yra raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių. Labai svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. 

 

Laikymas: laikyti sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. 

 

Gamintojas: Valentis AG, CH-6982 Agno-Lugano, Šveicarija. 

Platintojas: UAB „Valentis Baltic”, Molėtų pl. 11, LT-08409 Vilnius, Lietuva. 

Pagaminta ES. 

 

Kraujagyslės yra kraujo indai, kuriais širdis be atvangos pumpuoja kraują. Šis sudėtingas ir gyvybiškai būtinas kraujagyslių tinklas yra išsiraizgęs po visą organizmą. Jei visos vieno žmogaus arterijos ir venos būtų ištemptos į vieną liniją, tai bendras jų ilgis siektų beveik 100 000 kilometrų, kuriais būtų galima apjuosti Žemės rutulį kelis kartus. Šis didžiulis tinklas nuo storiausių iki ploniausių kraujagyslių gabena kraują į kiekvieną kūno dalį ir ląstelę, užtikrindamas, kad visi audiniai ir organai gautų deguonį ir maisto medžiagas. Šios sudėtingos sistemos tinkamam veikimui yra labai svarbu, kad kraujas galėtų laisvai tekėti be jokių kliūčių kraujagyslių spindyje. 

Kraujas perneša įvairias maisto medžiagas, tai pat ir riebalus, kurių saikingai turi būti sveiko žmogaus kraujyje ir ląstelėse. Cholesterolis, ypač didelio tankio lipoproteinų (DTL) cholesterolis, taip pat reikalingas, nes tai statybinė ir energiją teikianti medžiaga, be to padedanti iš organizmo šalinti ir nepageidautiną mažo tankio (MTL) cholesterolį. Normaliai ir netrikdomai kraujo tėkmei labai svarbu palaikyti tinkamą kraujo lipidų kiekį, kad tam tikros rūšies riebalų kraujyje neatsirastų pernelyg daug ir kad nepakistų jų santykis. 

Ar tinkamai funkcionuos širdies ir kraujagyslių sistema priklauso ir nuo paties žmogaus pasirinkto gyvenimo būdo: svarbu nerūkyti, nepiktnaudžiauti alkoholiu, būti fiziškai aktyviam, vengti streso ir laikytis subalansuotos mitybos principų. Pilnavertė mityba yra vienas iš reikšmingiausių veiksnių, todėl verta aprūpinti savo organizmą medžiagomis, kurios padeda palaikyti širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą ir kraujotaką. Mokslo pasaulyje nuolat tiriama, kokios medžiagos galėtų būti naudingos šiuo atžvilgiu, ir paskutiniaisiais dešimtmečiais didelis dėmesys kreipiamas į Tolimųjų Rytų mitybos ypatumus. 
 

NATOKINAZĖ 

Nors sojos produktai vartojami jau daugiau nei 1000 metų, vakarų pasaulyje jie išpopuliarėjo tik prieš keletą dešimtmečių. Natto yra vienas iš tradicinių japoniškų patiekalų, gaunamas iš fermentuotų sojų pupelių ir panašus į minkštą sūrį. Natto ekstraktuose gausu fermento natokinazės, susidarančio fermentacijos metu veikiant bakterijai Bacillus subtilis. Šį serino proteazės fermentą pirmą kartą išskyrė ir jo fibrino (kraujo krešėjime dalyvaujančio baltymo) skaidymo savybes tyrė mokslininkų komanda, vadovaujama Hiroyuki Sumi, japonų kilmės tyrinėtojo iš Čikagos Universiteto Medicinos mokyklos. Nuo to laiko, jau keletą dešimtmečių, natokinazė išlieka perspektyviu mokslinių tyrimų objektu. 
 

MONAKOLINAS K 

Raudonosiomis mielėmis fermentuoti ryžiai – jau ilgą laiką Kinijoje, Japonijoje ir kitose Azijos šalyse vartojamas ryžių produktas, gaunamas fermentuojant juos Monascus purpureus rūšies mielėmis. Raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių ekstrakto sudėtyje yra įvairių bioaktyvių medžiagų, tame tarpe poliketidų, nesočiųjų riebalų rūgščių, fitosterolių, pigmentų ir monakolinų. Iš raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių ekstrakto buvo išskirta 13 monakolinų, iš kurių svarbiausias yra monakolinas K. 
 

DAŽINĖS CIBERŽOLĖS IR KURKUMINAS 

Dažinės ciberžolės (lot. Curcuma longa) yra nuo seno Azijos šalių gyventojų vartojami augalai. Dažinių ciberžolių šakniastiebiuose yra nustatyti ne mažiau kaip 235 ingredientai, tačiau svarbiausias iš jų, suteikiantis kurkumai geltoną spalvą ir daugelį kitų savybių, yra kurkuminas. Pasaulyje yra atlikta daugybė tyrimų su įvairiais ciberžolių šaknų ekstraktais, kurie atskleidžia teigiamą kurkumino poveikį įvairioms organizmo sistemoms. Dažinės ciberžolės padeda palaikyti normalų cholesterolio lygį kraujyje bei normalią širdies ir kraujagyslių sistemos funkciją, normalią kepenų veiklą, normalų kepenų lipidų kiekį ir kt. 
 

BERGAMOTĖS EKSTRAKTAS 

Bergamočių arba bergaminių citrinmedžių (Citrus bergamia Risso et Poiteau) vaisių sultyse yra daug polifenolių, ypač gausu flavonoidų (neoeriocitrino, neohesperidino, naringino), furanokumarinų, lakiųjų junginių. Bergamotės vaisiai yra mokslinių tyrimų objektas, siekiant nustatyti šių vaisių bioaktyvių medžiagų vaidmenį žmogaus organizme. 
 

POLIKOSANOLIS 

Polikosanolis yra išgaunamas iš cukranendrių (Saccharum officinarum L.) vaško. Neapdorotame cukranendrių vaške yra iki 60 % polikosanolio. Šis paviršinio apsauginio vaško sluoksnio komponentas aptinkamas ir kai kuriuose kituose augaluose bei bičių vaške. Pirmą kartą polikosanolis buvo išgautas iš cukranendrių vaško Dalmer laboratorijoje Havanoje, Kuboje, prieš keletą dešimtmečių. Nuo to laiko su šia medžiaga yra atlikta daug klinikinių tyrimų ir jos populiarumas bei vartojimas auga. 
 

Daugiau informacijos www.nataspin.lt 

Rekomenduojamos prekės