Ketvirtadienį šalyje nuo COVID-19 pradėti skiepyti vaistininkai. Viena pirmųjų paskiepytų – „Camelia“ vaistininkė Gitana Švažienė iš Šilalės. Vaistininkė sakė, kad procedūra praėjo labai sklandžiai ir sėkmingai.

Vaistininkams kasdien tenka bendrauti su pacientais, konsultuoti sveikatos klausimais, tad, G. Švažienės teigimu, labai svarbu, kad vaistininkai skiepijami pirmajame etape.  

„Mes labai didžiuojamės, kad vaistininkai pateko į pirmąjį skiepijimo etapą, mano nuomone, tai mūsų visų vaistininkų darbo įvertinimas, – sako Šilalėje dirbanti vaistininkė. – Labai džiaugiamės turėdamos tokią galimybę, ir, manau, kad dabar, pasiskiepijus, dirbti bus ramiau.“

Kaune dirbanti vaistininkė Aida Šeputienė dar nepasiskiepijo, tačiau jau užsiregistravo ir šią galimybę palygino su įsigytu bilietu į išsvajotą šalį.

„Daug kas paskutinėmis dienomis manęs klausė, ar skiepysiuosi. Nedvejodama sakiau – taip! – sako A. Šeputienė.

– Mokslininkai dieną naktį ieškojo formulės šiai vakcinai ne tam, kad mus visus išnuodytų, nužudytų ar padarytų neįgaliais! Jie dirbo dėl to, kad šis virusas neplistų, kad nemirtų tiek daug žmonių, kurie, jei būtų galėję rinktis – mirti ar skiepytis, tikiu, būtų pasirinkę bilietą į gyvenimą!“

Artimiausiu metu planuojama paskiepyti visus norinčius vaistininkus. 

Comments (0)

No comments at this moment