EXCILOR PEN pieštukas nagų grybeliui gydyti, 3.3 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

EXCILOR PEN pieštukas nagų grybeliui gydyti, 3.3 ml

Prekės kodas: 10000186396
Medicinos priemonė

*-30% perkant bent 2 produktus iš sąrašo.

Pasiūlymas galioja 2023.09.01-09.30. Prekių sąrašas čia >>>

21,69 € (su PVM) 17,93 € (be mok.)
  • Vaistininko konsultacija ir užsakymų priėmimas telefonu 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

EXCILOR®

NAGŲ GRYBELIO GYDYMAS

 

Nagų grybelines ligas yra sudėtinga pasiekti ir gydyti, nes infekcija plinta tiek nago viduje, tiek paviršiuje.

„Excilor®“ buvo sukurtas specialiai nagų grybelinėms ligoms gydyti ir yra pagrįstas trim principais:

 

1/ Efektyvus veikimo režimas

„Excilor®“ pakeičia pH lygį nago viduje, sukurdamas nepalankią aplinką grybeliams (dermatofitams).

Tai stabdo tolesnį grybelio augimą ir nagų pažeidimus.

 

2/ Optimalus ir visiškas prasiskverbimas į nagą

„Excilor®“ greitai pasiekia grybelius, užtikrina sveiko nago ataugimą. „Excilor®“ išdžiūna per kelias sekundes, nepalikdamas matomos plėvelės.

 

3/ Patogumas

„Excilor®“ paprasta naudoti, nereikia dildyti nago. Efektyvus gydymas užtikrinamas laikantis gydymo režimo: vieną kartą ryte ir vieną kartą vakare, iš viso viena minutė per dieną.

 

 

Kas yra nagų grybelinė liga?

Nagų grybelinė liga (dar vadinama onichomikozė) yra kojų arba rankų pirštų nagų grybelių (dermatofitų) infekcija. Paprastai infekcija prasideda nuo nago krašto, kurio spalva pasikeičia į baltai gelsvą, rudą arba žalią. Grybelis auga po nagu arba nago viduje, todėl nago plokštelė pradeda storėti ir trupėti. Kartais nagas dalinai arba visiškai atsiskiria, o tai gali būti skausminga. Kai kuriais atvejais kojos arba rankos nagas nuslenka.

 

Kaip susergama nagų grybeline liga?

Nagai (dažniausiai kojų pirštų nagai) užkrečiami grybeliu dėl per didelės drėgmės, šilumos, prakaitavimo ar galimai prastos higienos. Paprastai nago plokštelė yra per stora, kad grybelis prasiskverbtų. Tačiau pažeisti nagai gali būti lengvai infekuoti. Dėl per mažų batų ir (arba) prakaituojančių pėdų susidaro sąlygos grybeliams augti ir plisti. Grybelinės infekcijos yra užkrečiamos ir gali būti perduodamos kitiems (pvz., bendro naudojimo dušuose). Užsikrėsti pačiam taip pat įmanoma: infekcija gali plisti nuo vieno nago ant kito. Kai kurie žmonės (diabetikai, kortikosteroidus vartojantys pacientai, pacientai su susilpnėjusią imunine sistema) yra labiau linkę į grybelines ligas. Svarbu išgydyti nagų grybelinę ligą kuo greičiau: kuo mažesnė pažeista sritis, tuo trumpesnis gydymas. Greitas gydymas taip pat apsaugo nuo infekcijos perdavimo į kitus nagus.

 

Kaip apsisaugoti nuo nagų grybelinės ligos?

  • Reguliariai plaukite kojas. Jei naudojate muilą, po to kojas gerai nuskalaukite, kad pašalintumėte visus muilų likučius.
  • Gerai nusausinkite kojas, ypač tarpupirščius.
  • Mūvėkite švarias medvilnines arba vilnones kojines.
  • Avėkite batus, kuriuose jūsų pėdos „kvėpuotų“ ir nebūtų suveržtos. Reguliariai keiskite batus.
  • Apdorokite batus antifungicidiniais produktais.
  • Vietose, kuriose daug žmonių vaikšto basi, pavyzdžiui, viešuosiuose dušuose, persirengimo kambariuose ir plaukimo baseinuose, avėkite sandalus.

 

„Excilor®“ skirtas gydyti nagų grybelį.

 

Kaip „Excilor®“ gydo nagų grybelinę ligą?

Svarbiausia kojų ir rankų pirštų nagų sudedamoji dali yra keratinas, į kurį negali prasiskverbti daugelis antifungicidinių preparatų. Daugeliu atvejų grybelis auga po nagu, todėl jį sudėtinga išgydyti.

„Excilor®“ kontroliuoja nago mikroaplinką rūgštindamas nago guolį. Dėl unikalios „TransActiveTM“ prasiskverbimo technologijos, „Excilor®“ gali prasiskverbti į nagą ir taip užtikrinti nago gydymą iš vidaus. Paprastai užtrunka kelis mėnesius, kol nagas išorėje atrodo vėl visiškai sveikas. Vidutiniškai kojų pirštų nagai auga 1,5 mm per mėnesį. „Excilor®“ iš karto sumažina nago pH, sukurdamas grybelio augimui nepalankią aplinką. Tačiau pažeistam nagui reikia laiko ataugti.

 

„Excilor®“ efektyvumas patvirtintas klinikiniais bandymais.

 

„Excilor®“ praturtintas gliceroliu, nagų priežiūros riebalais ir biotinu.

Nago plokštelės struktūrą galima palyginti su mūrine plytų siena, kurioje nago plokštelės yra „plytos“, o riebalai tarp ląstelių – „cementas“. Senėjimas daro didelę įtaką šioms nagų plokštėms ir laikui bėgant nagai tampa sausesni, juose lieka mažiau riebalų. Dėl to padidėja infekcijos rizika. „Excilor“ praturtintas gliceroliu, kuris traukia vandens molekules. Be to, jo sudėtyje yra specialių nagų priežiūros riebalų ir biotino. Šis derinys suminkština, drėgnina ir maitina nago plokšteles.

 

Naudojimo instrukcijos

Prieš naudodami „Excilor®“, nuvalykite nagą ir, jei lakuojatės nagus, visiškai pašalinkite nagų laką.

Naudodami aplikatorių, padenkite produktu visą nagą ir nago pakraščio apatinę dalį. Tepkite „Excilor®“ gausiai. Prieš užsimaudami kojines ir (arba) apsiaudami batus, leiskite nagui nudžiūti (30–40 sekundžių). Taip produktas įsiskverbs į nagą. Užtepus, visiškai normalu po nagu justi dilgčiojimą; tai rodo, kad produktas visiškai įsiskverbė į nagą.

Tepkite ant infekuotos vietos du kartus per dieną (vieną kartą ryte ir vieną kartą vakare). Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, gydykite infekuotą vietą mažiausiai tris mėnesius. Gydymo kursą geriausia yra tęsti, kol nagas visiškai atauga. Tepdami produktą, nespauskite stipriai aplikatoriaus.

Po kiekvieno panaudojimo, įsitikinkite, kad aplikatorius gerai uždarytas, kad negaruotų.

 

Atsargumo priemonės

 

Tik išoriniam naudojimui.

Nenaudokite, jeigu esate hiperjautrūs arba alergiški bet kuriai iš sudedamųjų dalių. Venkite patekimo į akis ir gleivinių membranų. Jei produkto patenka į akis ar ant gleivinių membranų, kruopščiai nuplaukite vandeniu. Klinikinių duomenų apie produkto naudojimą vaikams, nėščiosioms ar krūtimi maitinančioms moterims nėra. Problemų dėl pėdų turintys diabetikai, prieš pradėdami naudoti „Excilor®“, turėtų pasitarti su savo gydytojų. Nenaudokite produkto, kurio galiojimo laikas pasibaigęs.

 

Laikymo sąlygos

Laikykite kambario temperatūroje, toliau nuo karščio šaltinių ar tiesioginių saulės spindulių.

Laikykite vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

Nedeginkite nebereikalingų aplikatorių.

 

Sudėtis

Etilo laktatas, acto rūgštis, prasiskverbimo stipriklis, plėvelę sudaranti medžiaga, vanduo, glicerolis, polisorbatas 80, cetilo acetatas, acetilinti lanolino alkoholiai, biotinas ir konservantas (sudėtyje nėra parabenų).