EXCILOR teptukas nagų grybeliui gydyti FORTE, 30 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

EXCILOR teptukas nagų grybeliui gydyti FORTE, 30 ml

Prekės kodas: 10000249389
Medicinos priemonė
28,69 € (su PVM) 23,71 € (be mok.)
  • Vaistininko konsultacija ir užsakymų priėmimas telefonu 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

Excilor® FORTE
Grybelinei kojų nagų infekcijai (onichomikozei) gydyti
 
Kas yra onichomikozė?
Onichomikozė yra grybelinė nagų infekcija, sukeliama dermatofitų. Infekcija dažniausiai prasideda ties nago kraštu, nagas tampa balkšvai geltonas, rudas arba žalias. Grybelis įauga į nagą arba po juo ir dėl to nago plokštelė sustorėja ir nulūžta. Kartais deformuotas nagas iš dalies arba visiškai atsiskiria, tai gali būti skausminga.
 
Kaip susergama nagų grybeline infekcija?
Grybelinę nagų infekciją sukelia per didelė drėgmė, karštis, prakaitavimas, senėjimas arba susilpnėjusi imuninė sistema. Įprastai nago plokštelė yra per stora, kad grybeliai įsiskverbtų. Kita vertus, pažeisti nagai gali būti nesunkiai užkrėsti. Per ankšti batai ir (arba) prakaituojančios pėdos sukuria sąlygas grybeliams atsirasti ir plisti. Grybelinės infekcijos yra užkrečiamosios ir gali būti perduodamos kitiems žmonėms (pvz., naudojantis viešaisiais dušais). Taip pat galimas savęs užkrėtimas: infekcija gali išplisti nuo vieno nago į kitą. Kai kurie žmonės (sergantys diabetu, vyresniojo amžiaus, vartojantys kortikosteroidus, pažeistos imuninės sistemos) linkę dažniau sirgti grybelinėmis infekcijomis. Dėl to svarbu grybelines infekcijas gydyti kiek įmanoma anksčiau: kuo užkrėsta sritis mažesnė, tuo trumpesnis gydymas. Ankstyvas gydymas taip pat gali apsaugoti nuo infekcijos plitimo į kitus nagus.
 
Kaip apsisaugoti nuo nagų grybelinės infekcijos?
  • Reguliariai plaukite pėdas. Jei naudojate muilą, po to kruopščiai nuskalaukite pėdas, kad pašalintumėte visus muilo likučius.
  • Kruopščiai nušluostykite pėdas, ypač tarpupirščius.
  • Mūvėkite švarias medvilnės arba vilnos kojines.
  • Avėkite ne per ankštus batus, leidžiančius pėdoms „kvėpuoti“.
  • Reguliariai keiskite batus.
  • Naudokite batų antigrybelinį gaminį.
  • Vietose, kur daugybė žmonių vaikšto basi, pavyzdžiui, viešuosiuose dušuose, persirengimo kambariuose ir baseinuose, avėkite  sandalus.
 
Kaip „Excilor® FORTE“ gydo nagų grybelinę infekciją?
Svarbiausia kojų ir pirštų nagų sudedamoji dalis yra keratinas, kieta ir tanki medžiaga, į kurią dauguma antigrybelinių vaistų neįsiskverbia. Daugeliu atvejų grybeliai auga po nagu, todėl juos gydyti sudėtinga.
„Excilor® FORTE“ kontroliuoja nago mikroaplinką padidindamas nago guolio rūgštingumą. „Excilor® FORTE“ sudėtyje yra rūgštinių medžiagų, kurios gali įsiskverbti į nagą ir leisti gydyti iš vidaus. Pažeistam nagui atrodyti visiškai sveikam dažniausiai užtrunka kelis mėnesius. Kojos nagas per vieną mėnesį užauga vidutiniškai 1,5 mm. „Excilor®  FORTE“ iškart sumažina nago pH sukurdamas grybeliui augti nepalankią aplinką. Nepaisant to, pažeistam nagui reikia laiko ataugti.
„Excilor® FORTE“ veiksmingumas įrodytas klinikiniais tyrimais.
 
Naudojimo instrukcijos
Excilor® FORTE“ reikia tepti vieną kartą per dieną, geriausia nusimaudžius duše. Prieš tepdami nagą nuvalykite ir pašalinkite visus senus nagų lako sluoksnius. Prieš naudodami buteliuką stipriai suplakite.
 
Tada teptuku padenkite visą nago paviršių. Būtinai užtepkite pakankamą „Excilor® FORTE“ sluoksnį. Buteliuke gali būti išdžiūvusios plėvelės likučių dalelių. Nuvalykite nuo teptuko sudžiūvusios plėvelės daleles. Tai yra normalu, tai lemia džiūvimas dėl sąlyčio su oru. Tai neturi įtakos gaminio charakteristikoms ar kokybei.
 
Leiskite nagui išdžiūti. Tai užtrunka 3–5 minutes. Užteptas gaminys yra baltas, bet džiūdamas tampa permatomas ir pastebėsite gumos išvaizdos dangą, kuri laikui bėgant nusidėvės. Optimaliam poveikiui pasiekti patariama prieš apsimaunat kojines ar apsiaunant batus palaukti 5 minutes. Užtepus jaučiamas dilgčiojimo pojūtis po nagu yra normalus, tai rodo, kad gaminys įsiskverbia į nagą.
 
Susiformavusi danga yra atspari vandeniui ir atlaiko įprastą dėvėjimą ir trintį. Danga gali nuskilinėti nuo nago kraštų, bet tai nedaro įtakos gaminio veiksmingumui. Plėvelės sluoksnis suderinamas su nagų laku, jam išdžiūvus galima tepti nagų laką.
 
o 24 val. pašalinkite plėvelę. Tai galite padaryti nulupdami plėvelę nuo nago krašto ar šono. Švelniai vyniokite, kol visa danga nusiims nuo nago. Naudojant šiltą vandenį gali būti lengviau. Tepkite gaminį naujai, kaip aprašyta pirmiau. Kaskart pašalinę plėvelę arba užtepę naują nusiplaukite rankas. Geriausiems rezultatam pasiekti visą nagą gydykite bent tris mėnesius, ir tęskite gydymą, kol nagas visiškai pasveiks.
Po kiekvieno gydymo įsitikinkite, kad buteliukas visiškai uždarytas, kad negaruotų. Ties stiklo kraštu gali susiformuoti plėvelė.
„Excilor® FORTE“  tirpalas tiekiamas 30 ml buteliuke.
 
Pašaliniai poveikiai
Deginimo pojūtis, niežėjimas arba nestiprus vietinis skausmas.
Padidinto jautrumo pacientams galima jautresnė reakcija į vieną ar kitą formulės ingredientą. Jei simptomai išlieka ar blogėja, nutraukite gydymą ir kreipkitės į vaistininką ar gydytoją.
Praneškite apie įtariamus rimtus incidentus, susijusius su šiuo gaminiu, gamintojui („Oystershell NV“) ir Lietuvos Valstybinei akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybai prie Sveikatos apsaugos ministerijos, nes tai svarbu tęstiniam gaminio naudos ir rizikos pusiausvyros stebėjimui.
 
Atsargumo priemonės
Tik išoriniam naudojimui.
Nenaudokite, jei yra padidėjęs jautrumas arba esate alergiški bet kuriai sudedamajai daliai. Tepkite tik ant nago, venkite patekimo ant jį supančios odos.
Venkite bet kokio kontakto su akimis ir gleivinėmis. Jei gaminio pateko į akis ar ant gleivinių, kruopščiai plaukite vandeniu. Klinikinių duomenų apie naudojimą vaikams, nėščiosioms ar žindančioms moterims nėra.
Prieš naudodami „Excilor® FORTE“, problemų dėl pėdų turintys pacientai, sergantys diabetu, turi pasitarti su savo gydytoju. Nenaudokite gaminio praėjus galiojimo pabaigos datai.
 
Laikymo sąlygos
Laikyti dėžutėje kambario temperatūroje (5–25 °C) ir saugokite nuo šilumos ar tiesioginės saulės šviesos. Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje ir nematomoje vietoje.
Laikykite buteliuką sandariai uždarytą.
Prieš naudodami buteliuką stipriai suplakite.
 
Sudedamosios dalys
Vanduo, poliuretanas, pipirmėčių aliejus, acto rūgštis, sorbitano seskvioleatas, heksandiolis, oktandiolis, benzilo alkoholis, oktilgalatas, etoksilintas ir acetilintas lanolino alkoholis, fenetiletanolis, jodopropinilbutilkarbamatas, ksantano derva, dehidroacto  rūgštis,  etilheksilglicerinas,  biotinas.
 
Medicinos priemonė
CE1639
 
Paskutinė šio instrukcijų lapelio peržiūra 2020 m. lapkričio mėn.
 
Gamintojas:
Oystershell NV
Nijverheidsweg 10 9820, MERELBEKE, Belgija
 

Rekomenduojamos prekės