GOLAMIR purškalas 2Act, 30 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

GOLAMIR purškalas 2Act, 30 ml

Prekės kodas: 10000264890
Medicinos priemonė
-20% 10,15 € (su PVM) 12,69 € 8,39 € (be mok.)
  • Vaistininko konsultacija ir užsakymų priėmimas telefonu 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

Golamir 2Act purškalas be alkoholio 

Suaugusiesiems ir vaikams nuo 1 metų 

30 ml 

Sumažina skausmą  ir saugo gerklę 

Golamir 2Act purškalas be alkoholio yra novatoriška medicinos priemonė, malšinanti skausmą ir sudirgimą netiesioginiu priešuždegiminiu poveikiu, kuris saugo burnos ir ryklės gleivinę. Jis naudojamas malšinti gerklės skausmui, sudirgimui ir uždegimui, kurį sukelia virusai, bakterijos, alergenai arba sąlytis su išoriniais dirgikliais (dūmai, smogas, dulkės).  

Priemonę taip pat galima naudoti esant peršalimui, kai nosies išskyros dirgina gerklę.  

Natūralus aktyvus kompleksas ActiFilm DOL, esantis purškalo be alkoholio Golamir 2Act sudėtyje, malšina skausmą, deginimą ir palengvina rijimą saugodamas gleivinę nuo dirgiklių.  

ActiFilm DOL sudarytas iš taninų, dervų, polisacharidų ir flavonoidų, sudaro aktyvią, dvigubo poveikio plėvelę, kuri veikia kaip barjeras ir: 

  •  saugo gleivinės paviršių, sumažindama padidėjusį jautrumą; 

       -        normalizuoja gleivinę netiesioginiu priešuždegiminiu poveikiu. 

Golamir 2Act purškalo be alkoholio sudėtyje esančios taninų ir dervų frakcijos taip pat sukuria nepalankią terpę daugintis bakterijoms. Produktas yra 100 % natūralus, be glitimo ir yra malonaus miško uogų ir gervuogių skonio. 

INDIKACIJOS: Golamir 2Act purškalas be alkoholio naudojamas malšinti gerklės skausmui burnos ir ryklės ertmėje, kurį sukelia virusai, bakterijos, alergenai arba sąlytis su išoriniais dirgikliais (dūmai, smogas ir dulkės). Priemonę taip pat galima naudoti esant peršalimo simptomams, kai nosies išskyros dirgina gerklę. Galima naudoti nuo 1 metų amžiaus. Dėl veikimo mechanizmo Golamir 2Act purškalą be alkoholio galima naudoti kartu su gydytojo išrašytais vaistais. 

SUDĖTIS: veikliosios medžiagos: ActiFilm DOL, natūralus aktyvus kompleksas, kurį sudaro taninai ir flavonoidų frakcija iš dirvuolės, polisacharidų frakcija iš alavijo lapų gelio ir dervų frakcija iš miros. Sudėtyje taip pat yra: augalinio glicerino, vandens, obuolių sulčių, citrinų sulčių, natūralaus miško uogų ir gervuogių aromato ir ksantano dervos. 

NAUDOJIMO INSTRUKCIJOS: rekomenduojama purkšti į burnos ir gerklės ertmę: 

• 4 papurškimai iki 4 kartų per dieną vaikams (nuo 1 iki 6 metų amžiaus); 

• 4 papurškimai iki 8 kartų per dieną suaugusiesiems ir vaikams nuo 6 metų amžiaus. 

Mažesniems vaikams priemonę galima purkšti ant vidinės žandų pusės, kad ji būtų praryta po truputį. Prieš naudodami pakratykite buteliuką. Dėžutėje yra antgalis, supakuotas sandariame maišelyje. Naudodami pirmą kartą, nuimkite nuo buteliuko aliuminio dangtelį ir įstatykite antgalį. 

ĮSPĖJIMAI: nenaudoti esant padidėjusiam jautrumui arba alergijai bet kuriai sudėtinei daliai. Jei simptomai nepraeina, kreipkitės medicininės pagalbos. Laikyti kambario temperatūroje, atokiau nuo karščio šaltinių ir saugoti nuo šviesos. Saugoti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Galiojimo data taikoma nepanaudotam produktui, laikomam tinkamomis sąlygomis. 

PAKUOTĖ: 30 ml stiklinis buteliukas su purkštuvu. 

GALIOJIMO PABAIGOS DATA: žr. galiojimo pabaigos datą ant pakuotės. Nenaudoti pasibaigus nurodytam galiojimo laikui. Rekomenduojame sunaudoti priemonę per 3 mėnesius nuo atidarymo dienos. 

PASKUTINĖS PERŽIŪROS DATA: 12/2017 

PLATINTOJAS: UAB Norameda, Meistrų g. 8A, LT, 02189 Vilnius, Lietuva 

GAMINTOJAS:  Aboca S.p.A. Società Agricola, Località Aboca, 20 - 52037 Sansepolcro (AR) – Italija. 


 

SVEIKAI ŠIANDIENAI IR RYTOJUI 

Aboca yra socialinio verslo korporacija ir sertifikuota B korporacija. Esame įsipareigoję veikti atsakingai, tvariai ir skaidriai bendruomenės ir aplinkos naudai. 100 % natūralus ir biologiškai skaidus Golamir 2Act purškalas be alkoholio gaminamas be sintetinių, pusiau sintetinių arba genetiškai modifikuotų medžiagų. 

MEDICINOS PRIEMONĖ IIa klasė 

 

 

Icon

Description automatically generated with medium confidence 

  

Panašios prekės

Rekomenduojamos prekės