RESPIFORTIN 600 mg, šnypščiosios tabletės, 10 tab.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

RESPIFORTIN 600 mg, šnypščiosios tabletės, 10 tab.

Nereceptinis vaistas
Nereceptinis vaistas. Užsisakyti galite ne daugiau kaip vieno mėnesio gydymo kursui. Vaistai kitais vaistais nekeičiami ir už juos sumokėti pinigai negrąžinami.
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad įsigyjant nereceptinius vaistinius preparatus su pristatymu į namus su Jumis privalo susisiekti mūsų konsultuojantis vaistininkas ir suteikti farmacinę paslaugą telefonu 8 697 03000.
5,41 € (su PVM) 4,47 € (be mok.)
  • Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

Respifortin 600 mg šnypščiosios tabletės Nr. 10
 
Nereceptinis vaistas

Respifortinkvėpavimo takų  gleivių skystinimui.

Veikliosios medžiagos, stiprumas: 1 šnypščioje tabletėje yra 600 mg acetilcisteino.

Indikacijos: trumpalaikiam gleivių skystinimui sergant ūminėmis kvėpavimo takų ligomis (peršalimu), susijusiomis su padidėjusiu tirštų ir klampių gleivių išsiskyrimu.

Vartojimo būdas ir dozavimas: vartoti per burną. Šnypščiąją tabletę reikia ištirpinti ½ stiklinės vandens ir nedelsiant išgerti. Dėl galimo suskystėjusių gleivių susikaupimo bronchuose, reikia vartoti likus bent 4 valandoms iki miego. Gydymo metu rekomenduojama vartoti daug skysčių.

Kontraindikacijos: negalima vartoti padidėjus jautrumui veikliajai arba bet kuriai  pagalbinei medžiagai, esant astminei būklei, sergant fenilketonurija, esant skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opai, jaunesniems nei 2 metų vaikams, jis taip pat netinkamas vartoti vaikams ir paaugliams nuo 2 iki 18 metų.  

Specialūs įspėjimai: jei kartu reikia vartoti acetilcisteiną ir per burną vartojamus antibiotikus, šiuos vaistinius preparatus reikia vartoti su bent 2 valandų pertrauka.