Kodėl internetinėje vaistinėje išleisite dar mažiau?

Kodėl internetinėje vaistinėje išleisite dar mažiau?

Jeigu palygintumėte prekių kainas internetinėje ir fizinėje vaistinėse, pastebėtumėte, kad daugelis jų internete kainuoja mažiau. Mažų kainų vaistinių tinklas „Camelia“ paaiškina, kokie diegiami procesų optimizavimo ir taupymo sprendimai leidžia internete pasiūlyti dar mažesnes prekių kainas.

 

„Mūsų tikslas – sukurti klientams galimybę nepatiriant didelių išlaidų pasirūpinti savimi, todėl siekiame atliepti jų apsipirkimo poreikius ir mažiausias įmanomas kainas užtikrinti ir fizinėje, ir internetinėje vaistinėje. Klientams pasiūlyti mažas kainas leidžia kruopšti asortimento atranka, išskirtinį dėmesį skiriant kokybei, pristatomos specialios akcijos ir mėnesio bei nuolatiniai pasiūlymai“, sako vaistinių tinklą „Camelia“ valdančios „Nemuno vaistinės“ generalinė direktorė Aušra Budrikienė.

 

Kodėl internete kainos dar mažesnės?

 

Kai prekė parduodama internetu, o ne fizinėje parduotuvėje, šiuo atveju – vaistinėje, pardavėjas patiria gerokai mažesnes išlaidas, nes:

 

·        Nereikia išlaikyti didelės darbuotojų komandos – užsakymas sukomplektuojamas sandėlyje, o jį klientui pristato kurjeris.

 

·        Nereikia įrengti ir išlaikyti prekybinio ploto daugelyje vietų ar skirtingų miestų – vaistinių nuomos kaštai sudaro santykinai didelę dalį visų patiriamų kaštų.

 

·        Pigesnis prekių sandėliavimas – internetu parduodamos prekės surenkamos sandėlyje arba specialioje vaistinėje, o tai padeda sumažinti organizacines ir eksploatavimo sąnaudas. Taip pat kaštus mažina efektyvus atsargų valdymas.

 

Mažesnės sąnaudos pardavėjui – mažesnės kainos pirkėjui

 

Kai prekiaujantis internetu pardavėjas patiria mažesnes sąnaudas, jis gali pasiūlyti mažesnes kainas savo klientams, taip pat taikyti papildomų naudų programas.

 

Vieną tokių programų – „Camelia“ vaistinių tinklo sukurtas nuolaidų klubas internete. Internetinėje vaistinėje camelia.lt apsiperkantiems šio klubo nariams taikomos specialiomis nuolaidos, pasiūlymai ir nuolaidų kodai, kurie galioja tam tikroms prekių grupėms ir lojaliausiems klientams bei kiekvieno apsipirkimo metu leidžia sutaupyti iki 20 proc.

 

Prisijungti prie šio klubo labai paprasta – susikurkite vartotojo paskyrą interneto svetainėje camelia.lt ir baigdami registraciją pažymėkite privalomą laukelį „Noriu tapti Camelia nuolaidų klubo nariu ir gauti išskirtines klubo nario nuolaidas“.

 

Kitos naujienos

other