WORTIE odos išaugas šalinantis prietaisas, aerozolis, 50 ml + 6 apsauginiai odos pleistrai
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota, laukiame papildymo

WORTIE odos išaugas šalinantis prietaisas, aerozolis, 50 ml + 6 apsauginiai odos pleistrai

Prekės kodas: 10000169668
Medicinos priemonė
20,29 € (su PVM) 16,77 € (be mok.)
block Išparduota
 • Vaistininko konsultacija ir užsakymų priėmimas telefonu 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
 • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
 • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

Wortie odos išaugų šalinimo priemonė

 

Tikslus antgalis

 • Tiksliai šaldo odos išaugas
 • Lengva naudoti namuose
 • Su apsauginiais porolono pleistrais 

 

 

Turinys

Naudojimo nurodymai

Wortie® odos išaugų šalinimo priemonės turinys

Bendra informacija apie odos išaugas

Įspėjimai

Atsargumo nurodymai

Šalutinis poveikis

 

 

Naudojimo nurodymai

Wortie® odos išaugų šalinimo priemonė skirta odos išaugoms gydyti (be recepto). 

 

Wortie® odos išaugų šalinimo priemonės turinys

Slėginis flakonas, kuriame yra 50 ml suspausto suskystinto dimetilo eterio, su plokščiu metaliniu antgaliu, kuriuo šaldoma odos išauga; priemonę taip pat sudaro daugkartinio naudojimo odos apsauginių porolono pleistrų rinkinys, skirtas prie odos išaugos esančiai odai apsaugoti ir tiksliam naudojimui. 

 

Bendra informacija apie odos išaugas

Odos išaugos yra nekenksmingi ir neužkrečiami odos dariniai. Odos išaugos – tai minkšti, mėsingi odos audinio gumbeliai ant odos paviršiaus. Odos išaugą galite atpažinti pagal VISUS šiuos fizinius požymius: kūno spalvos, minkšta ir lengvai juda, neskausminga ir išsiskiria iš odos maža ir siaura kojyte. Jeigu jūsų odos dariniui nėra būdingi visi išvardinti požymiai, negalima jo gydyti šia priemone ir turite kreiptis į gydytoją. Jei gydysite NE odos išaugą, galite sunkiai susižaloti.

 

Odos darinys, kuriam būdingi BET KURIE iš toliau nurodytų fizinių požymių, NĖRA odos išauga, todėl NETURĖTŲ būti gydomi šia priemone: spalva smarkiai skiriasi nuo jūsų įprastos odos spalvos, plaukuotas, kraujuoja ar palietus skauda.

 

Jei nesate tikri, ar konkretus darinys yra odos išauga, gydykite tik sveikatos priežiūros specialistui nustačius odos išaugą.

 

Odos išaugos paprastai yra nedidelės (1-5 mm skersmens), jos išauga bet kurioje kūno vietoje, tačiau dažniausiai kaklo ir pažastų srityje. Odos išaugas turi 46 % visų gyventojų ir net 59 % suaugusiųjų, sulaukusių 70 metų. Odos išaugų dažniau linkę turėti diabetikai, asmenys, kurie turi antsvorio ir kurių artimi giminaičiai turėjo odos išaugų, taip pat nėščiosios. Dalis odos išaugų nukrinta savaime, tačiau dauguma jų išlieka. Medicininis odos išaugų pavadinimas yra akrochordonai. 

 

Įspėjimai

 • Priemonės nenaudokite, jei informacija ant flakono ar šiame informaciniame lapelyje nėra aiškiai įskaitoma. Priemonę naudokite tik pagal nurodymus.
 • Priemonės nenaudokite, jei šiuo metu sergate ar kada nors sirgote odos vėžiu, nes odos darinys gali būti vėžinis, o pradėjus per vėlai tinkamai gydyti, būklė gali pablogėti.
 • Priemonės nenaudokite, jei odos išaugos nėra aiškiai matomos arba jos sunkiai pasiekiamos. Odos išaugas galite geriau pamatyti veidrodyje (t. y. odos išaugas ant priekinės kaklo dalies) arba paprašykite, kad aplikatorių ant odos išaugos uždėtų kitas suaugęs asmuo. Jei odos išauga yra plaukuotoje vietoje, saugiai pašalinkite aplinkinius plaukus nepaveikę odos išaugos.
 • Priemonės nenaudokite vaikams. Ši priemonė skirta tik suaugusiesiems. Wortie® odos išaugų šalinimo priemonės poveikis vaikų odai nėra žinomas.
 • Nenaudokite priemonės, jei sergate diabetu ar jūsų kraujo apytaka yra prasta. Wortie® odos išaugų šalinimo priemonė užšaldo odos išaugą. Diabetikų ir asmenų, kurių kraujo apytaka yra prasta, sušalusios odos vietos gali taip greitai ar iki galo nepasveikti.
 • Priemonės nenaudokite nėštumo ar žindymo laikotarpiu. Wortie® odos išaugų šalinimo priemonės poveikis pacientėms šiomis aplinkybėmis nėra žinomas.
 • Priemonės nenaudokite ant plonos odos, pvz., ant akių vokų, veido, sėdmenų ar genitalijų; taip pat ant burnos, nosies ar išangės gleivinės. Nenaudokite ant apgamų, įgimtų apgamų ar plaukuotų karpų. Šiose vietose naudojama priemonė gali nudeginti, ilgam pažeisti odą ar apakinti.
 • Priemonės nenaudokite tose vietose, kur oda yra sudirginta, arba kitose infekuotose, paraudusiose ar uždegimo požymių turinčiose vietose (pvz., jei odą niežti ar tinsta). Jei Wortie® odos išaugų šalinimo priemone gydomos šios vietos, odos būklė pablogės ir galima tolesnė infekcija. Tai gali būti ir ne odos išauga, todėl reikėtų kreiptis į gydytoją apžiūrai.
 • Nenaudokite porolono pleistro ant atvirų, infekuotų ar nešvarių žaizdų.
 • Nenaudokite ilgiau, nei nurodytas naudojimo laikas: 40 sekundžių.

 

Aplikatorių ant odos išaugos spauskite ne per stipriai. Jeigu nesate tikri, ar tai odos išauga, pasitarkite su gydytoju. Jei su Wortie® odos išaugų šalinimo priemone pradėsite gydyti ne odos išaugą, uždelsite tinkamą gydymą. Tai gali apsunkinti odos būklę ar ligą.

 

Venkite sąlyčio su akimis. Priemonės patekus į akis, galite apakti. Jei priemonės pateko į akis, jas plaukite vandeniu 15 minučių ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

 

Neprarykite. Turinys yra toksiškas ir gali sukelti rimtų vidaus organų pažeidimų. Prarijus: nedelsiant kreiptis į gydytoją ar skambinti į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą.

 

Naudoti tik išoriškai ir tik taip, kaip nurodyta. Jei Wortie® odos išaugų šalinimo priemonė naudojama ne tiksliai pagal nurodymus ar jei per klaidą panaudosite tiesiogiai ant nepažeistos odos, ar naudosite esant kitoms būklėms, kurios nėra odos išaugos, tai gali sukelti smarkius nudegimus ir ilgalaikius randus.

 

Saugoti nuo vaikų. Rinkinyje yra mažų dalių. Vaikai negali suprasti, kaip tinkamai naudoti šią priemonę, todėl aplikatorių ant odos išaugos turi naudoti tik suaugęs asmuo. Turinys ir smulkios dalys yra pavojingos, jei jų praryjama, įkvepiama, užpurškiama ne ant odos išaugos arba pakaitinama. 

 

Atsargumo nurodymai

Nenaudokite Wortie® odos išaugų šalinimo priemonės:

 • jei prietaisą įjungus negirdimas „šnypštimo“ garsas (kai paleidžiamas aerozolis); ir (arba)
 • jei prietaisą įjungus antgalis neatšąla. Ant metalinio antgalio turėtų matytis ledo kristalai. 

 

Kaip veikia Wortie® odos išaugų šalinimo priemonė?

 1. Wortie® odos išaugų šalinimo priemonė užšaldo gydomą odos išaugą (prie kurios pridedamas porolono pleistras). Kai šaldymo aplikatorius uždedamas ant odos išaugos, šaldymas prasideda per kelias sekundes ir oda pabąla. Atšaldžius galimas nedidelis maudimas, niežėjimas ir (ar) dilginimas. Nuėmus aplikatorių, odos spalva vėl tampa tokia, kokia buvo, o maudimas, niežėjimas ar dilginimas netrukus sumažėja ir visiškai praeina per kelias valandas.
 2. Odos vietai atšilus ir tapus įprastos spalvos, visa atšaldyta odos vieta gali parausti. Atšaldžius per keletą dienų po odos išauga gali susidaryti sunkiai matoma pūslė.
 3. Maždaug po 10–14 dienų šaldyta oda su gydyta odos išauga nukris, o jos vietoje susidarys nauja oda arba odos išauga sumažės. 

 

Šalutinis poveikis

 • Dilginimas, niežėjimas ar maudimas šaldymo metu ir po jo, kurie sparčiai sumažėja odos vietai atšilus.
 • Galimi odos spalvos pakitimai: balta oda gali parausti.
 • Gali susidaryti pūslių.
 • Po kelių dienų per odos išaugos vidurį gali susidaryti juodų taškų.

Rekomenduojamos prekės