Liepos 23 d. 16 val. VšĮ „Skirtingos Spalvos” kviečia visus į Kauno VDU Botanikos sodą, kuriame balta spalva nusidažys renginys apie pogimdyminę depresiją. Čia žiūrovų lauks daug pramogų: edukacijos, kūrybinės dirbtuvės, jogos pamokos, spalvų terapija, „Camelia“ dovanos ir kt. Renginį vainikuos pokalbis su iniciatyvos heroje Indre Stonkuviene.

Naujo žmogaus atėjimas į pasaulį turėtų būti viena gražiausių tėvų gyvenimo akimirkų, nors neretai nutinka priešingai. Tai situacija, apie kurią Lietuvoje būsimos mamos vis dar nėra pakankamai informuotos – pogimdyminė depresija. Ji sutrikdo moters dvasinę ir emocinę būseną, neleidžia džiaugtis gyvybės stebuklu ir kurti harmoningo ryšio su mažyliu. Dažnai visus turėtus lūkesčius apie darnų šeimos gyvenimą sugriauna ne tik nežinomybė, bet ir emocinio palaikymo iš aplinkinių stoka. „Skirtingos Spalvos“ kviečia apie pogimdyminę depresiją kalbėti garsiai ir tikisi pasiekti visas šeimas, kurioms sunku džiaugtis naujo žmogaus gyvenimo pradžia.

Renginio organizatoriai kviečia liepos 23 d. nuo 16 val. dalyvauti sveikatingumo renginyje, kurio dalimi taps įvairios organizacijos bei Lietuvos įmonės. VšĮ „Mama mums rūpi” bei organizacija „Pagalbos moterims linija” kvies pažinti savo emocijas ir atvykusiems suteiks informacijos, kaip gyventi susidūrus su pogimdymine depresija. Renginyje bus galimybė susipažinti su jogos pradmenimis, sudalyvauti įvairiose edukacijose, išgirsti apie spalvų terapijos naudą, prisidėti prie „Nacionalinio kraujo centro” kilnios misijos įgyvendinimo bei sudalyvauti  kitose veiklose.

Taip pat renginio programoje – pokalbių dalis, kurią moderuos iniciatyvos įkūrėjas Dalius Stankevičius. Nuo 16:30 val. didžiojoje scenoje vyks pokalbis tema: „Mano tikslas – šeima”, pašnekovė – psichologė bei knygos „Motinystės kelias” autorė Sigita Valevičienė. Nuo 17:00 val. pokalbyje dalyvaus „Mama mums rūpi”  bendraautorė Nida Vidžiūnaitė ir savo asmenine patirtimi atsakant į temą: „Kaip pažinti meilę sau?”, dalinsis mama bei dizainerė Saulė Budaitė-Petrašiūnienė. 19:00 val. visą vakarą vainikuose pokalbis su Indre Stonkuviene apie pogimdymine depresija.

Organizatoriai ragina visuomenę į renginį atvykti dėvint baltos spalvos akcentą, nes ši spalva simbolizuoja palaikymą gyvenantiems su pogimdymine depresija. Paremti VšĮ „Skirtingos Spalvos” ir visą renginį galėsite savanoriška auka, kuri bus skirta tolimesniems iniciatyvos tikslams įgyvendinti.

Daugiau informacijos apie liepos 23 d. vyksiantį renginį – „Facebook“ paskyroje.

Vaistinių tinklas „Camelia“ palaiko iniciatyvos „Skirtingos spalvos“ veiklą ir prisideda prie renginio įgyvendinimo. Šiame renginyje žiūrovių laukia dovanos.

Comments (0)

No comments at this moment