Ką reikia žinoti apie nereguliarias menstruacijas perkopus į 40+

2023-08-25
Ką reikia žinoti apie nereguliarias menstruacijas perkopus į 40+

Tikriausiai pastebite, kad dešimtmečius jūsų ciklas, su kartu pasireiškiančiais jam būdingais tam tikrais emociniais ir fiziniais požymiais, buvo nuspėjamas, o dabar, perkopus 40-uosius metus, ciklas staiga tampa nereguliarus, pradedate jausti fizinius pokyčius ir emocinę įtampą?

 

Tai laikas, kai keletą mėnesių menstruacijos gali būti stipresnės ir gausesnės, kai kuriais mėnesiais kraujavimas gali atsirasti kelis kartus, o kai kuriais mėnesiais menstruacijų gali išvis nebūti. Menstruacijos gali būti negausios arba tokios gausios, kokių nesate patyrę. Taip pat kartu gali pasireikšti daugybė kitų į priešmenstruacinį sindromą (PMS) panašių simptomų: nuo emocinių (susierzinimo, nuotaikų kaitos) iki fizinių (pilvo pūtimo, miego trūkumo). Šis gyvenimo laikotarpis yra kupinas iššūkių. Deja, toms, kurioms puikiai pažįstamas kas mėnesį pasireiškiantis PMS, šiuo gyvenimo laikotarpiu pažįstami simptomai gali pasunkėti ir suintensyvėti.

 

Nesijaudinkite, šiuo gyvenimo laikotarpiu (nuo 5-ojo dešimtmečio pradžios) nereguliarios mėnesinės yra normalu. Artėja jūsų reprodukcinio amžiaus pabaiga, tai vadinama perimenopauze, ir šiuo periodu mėnesinių gali nebūti dėl daugelio įvairių priežasčių, išskyrus nėštumą. Pagrindinė šių kasmėnesinio ciklo pokyčių priežastis gali būti dėl estrogenų kiekio mažėjimo, prasidedančio moterims, įkopusioms į 5-ąją dešimtį, pasireiškiantis reprodukcinės sistemos hormonų disbalansas.

 

Nerimauti neverta, nes yra priemonių, galinčių Jums padėti. Kito apsilankymo pas gydytoją ar ginekologą metu būtinai apie tai pasikalbėkite, išsiaiškinkite, ar nėra kitų priežasčių, galinčių sukelti vykstančius pokyčius. Sužinojusios daugiau informacijos jausitės ramiau.

 

Normalius ir natūralius šiuo gyvenimo etapu vykstančius hormonų pokyčius lydinčius simptomus galima palengvinti Femarelle® Rejuvenate, natūraliu maisto papildu, sukurtu, remiantis moksliniais atradimais ir su gydytojų iš įvairių pasaulio šalių pagalba.

 

Nėra priemonės, galinčios padaryti, kad jūsų menstruacinis ciklas vėl būtų reguliarus, nes tai normalus procesas, kurį jūsų kūnas turi patirti. Tačiau Femarelle® Rejuvenate gali padėti esant hormonų disbalansui ir gali padėti sumažinti šį reiškinį lydinčius simptomus. Femarelle® Rejuvenate gali atkurti pusiausvyrą, reikalingą patiriamiems simptomams sumažinti ir gyvenimo kokybei pagerinti.

 

Kitos naujienos

other