STRAIPSNIAI – KAS NAUJO?

Lietuvos gyventojai iš vaistinių šluoja peršalimo preparatus ir maisto papildus imunitetui

Jau nuo rugpjūčio mėnesio, ypač, kai orai tapo permainingi, vaistinėse pagausėjo pacientų, jaučiančių peršalimo ar kitų virusinių infekcijų simptomus, o sergančiųjų pastaruoju metu tik gausėja. Kiti Lietuvos gyventojai aktyviai domisi prevencinėmis, imunitetą stiprinančiomis priemonėmis kaip vitaminas D, vitaminas C, žuvų taukai ir kt.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 74 PERŽIŪROS

„Camelia“ reklamoje – naujai suskambusi žinoma daina ir tartum miuzikle šokantys veikėjai

Mažų kainų vaistinių tinklas „Camelia“ pristato naują įvaizdžio klipą. Jame naujai suskambo daugeliui puikiai žinoma daina „Gera“, pagal kurią reklamos veikėjai ir Lietuvos metų vaistininkas šoka tarsi miuziklo žanro filme. „Gera, kai gali sutaupyti ir pasidalinti džiaugsmu su kitais“, – pabrėžiama klipe.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 173 PERŽIŪROS

Kokie organizmo siunčiami ženklai informuoja apie nusilpusį imunitetą?

Stresas, miego ir poilsio trūkumas, netinkama mityba, žalingi įpročiai – visa tai alina imunitetą. Silpna, o dėl to ir neveiksminga imuninė apsauga – bejėgė prieš virusų ir bakterijų sukeliamas ligas. „Camelia“ vaistininkės Evelinos Zykienės teigimu, nusilpusi imuninė sistema simptomų forma siunčia signalus, kad ji nėra pajėgi apsisaugoti nuo kenksmingų išorės veiksnių, galinčių neigiamai paveikti sveikatos būklę.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 166 PERŽIŪROS

Išaugo gyventojų srautai vaistinėse: ką ir kodėl taip pirko?

Šį savaitgalį dirbę vaistininkai pastebėjo kur kas didesnius pacientų srautus nei įprasta tokiu metu. Nuo COVID-19 pasiskiepiję gyventojai prieš pokyčius rugsėjo 13 dieną atėjo atsispausdinti galimybių pasus, nevakcinuoti atėjo nusipirkti vaistų ir papildų ateičiai, nusiteikę, kad bent jau kurį laiką nesilankys vaistinėse, kurios yra prekybos centruose.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 127 PERŽIŪROS

„Camelia“ vaistinėse jau galima pasiskiepyti nuo gripo

„Camelia“ vaistinių tinklas gavo pirmąją gripo vakcinų siuntą – jau galima registruotis ir skiepytis vaistinėse, kuriose yra įrengti skiepijimo kabinetai. Vakcinos kaina – 19,99 Eur.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 464 PERŽIŪROS

Kada į gydytojus dėl skausmo kreiptis nedelsiant? Užduokite sau 3 klausimus

Pasikartojantis ir nuolat jaučiamas skausmas yra vienas dažniausių žmones kamuojančių negalavimų. Norint su tuo veiksmingai kovoti, svarbiausia – nustatyti skausmo priežastis. „Camelia“ vaistininkas Faustas Bertulis įspėja, kad skausmas gali būti organizmo siunčiamas įspėjimas apie sunkios eigos ligas ir pataria jų neignoruoti. Tik tokiu būdu galima išvengti gresiančių rimtų pasekmių.  

label
comment 0 comments
remove_red_eye 201 PERŽIŪROS

„Camelia“ vaistinėse jau galima atsispausdinti Galimybių pasą

Nuo penktadienio „Camelia“ vaistinių tinkle visoje Lietuvoje galima atsispausdinti galimybių pasą. Tai bus dar daugiau nei 300 vietų, kur galima gauti šį dokumentą. 

label
comment 0 comments
remove_red_eye 943 PERŽIŪROS

Padėti imunitetui nėra per anksti – vaistininko patarimai, nuo ko pradėti

Rūpintis savimi ir savo imunitetu turime ištisus metus, tačiau atėjus rudeniui susirūpiname, kuo dar be skiepų sau ir artimiesiems galime padėti. „Camelia“ vaistininkas Rimvydas Blynas pataria, nuo ko reikėtų pradėti.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 242 PERŽIŪROS

Lietuvos gyventojai vasarą nuo alergijų kenčia dar labiau nei pavasarį

Uodų ir kitų vabzdžių įkandimai, alergijos nuo saulės, augalų, gyvūnų, vandens – priežastys, dėl kurių Lietuvos gyventojai vasarą ieškojo pagalbos vaistinėse. „Camelia“ vaistinių tinklas fiksuoja, kad šiemet problemų dėl įvairaus tipo alergijų pacientai turėjo kur kas daugiau vasarą nei pavasarį.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 121 PERŽIŪROS

Ką daryti, jei įsisiurbė erkė?

Aptikęs įsisiurbusią erkę dažnas supanikuoja ir galvoja apie blogiausius scenarijus. „Camelia“ vaistininkė Ieva Sauserytė sako, kad žinodami, kokių veiksmų reikėtų imtis įsisiurbus erkei ir vadovaudamiesi pateiktomis rekomendacijomis, žmonės gali išvengti rimtų pasekmių.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 136 PERŽIŪROS