STRAIPSNIAI – KAS NAUJO?

Kodėl internetinėje vaistinėje išleisite dar mažiau?

Jeigu palygintumėte prekių kainas internetinėje ir fizinėje vaistinėse, pastebėtumėte, kad daugelis jų internete kainuoja mažiau. Mažų kainų vaistinių tinklas „Camelia“ paaiškina, kokie diegiami procesų optimizavimo ir taupymo sprendimai leidžia internete pasiūlyti dar mažesnes prekių kainas.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 99 PERŽIŪROS

Birželį – neįprastai didelis sergamumas peršalimo ligomis: kaip apsisaugoti?

Vaistininkai pastebi, kad pastaruoju metu į vaistines pasikonsultuoti ir įsigyti vaistų ateina pacientai, jaučiantys įvairius peršalimo simptomus. Dauguma jų – gerklės skausmas ir sloga. Kaip šiuo metu nesusirgti, o jei nepavyko to padaryti, kaip greičiau pasveikti, pataria vaistininkai.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 99 PERŽIŪROS

Ką daryti, jei sausos akys? Svarbiausia – laikytis 5 taisyklių

Jeigu jūsų akys paraudusios, jas niežti, vargina regėjimo sutrikimai, jaučiate skausmą mirkčiojant, patiriate jautrumą ryškiai šviesai, rytais būna sunku atsimerkti, atsiranda išskyros iš akių, o vokai apsunkę – jos išsausėjusios. „Camelia“ vaistininkė Jurgita Jankauskienė įspėja, kad sausų akių ligos gydymui skirtą priemonę reikia rinktis atidžiai, nes dalis jų ne tik neatkuria pažeistų ašaras gaminančių taurinių ląstelių, tačiau gali dar labiau pažeisti akies paviršių.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 142 PERŽIŪROS

Vabzdžių įkandimai: kokiems simptomams pasireiškus reikia kreiptis į medikus?

Atėjus vasaros sezonui, mėgautis jo teikiamais malonumais neretai trukdo suaktyvėję įvairūs vabzdžiai, kurių įkandimai gali sukelti alergines reakcijas. „Camelia“ vaistininkė Laima Liaugotienė sako, kad pasitaiko atvejų, kai jos pasireiškia žmonėms, kurie iki tol nebuvo jautrūs vabzdžių įgėlimams ir paaiškina dažniausias to priežastis.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 77 PERŽIŪROS

Kosmetikos priemonės su rūgštimis: ar tikrai vasarą geriau jų nenaudoti?

Kosmetikos priemonės, praturtintos rūgštimis, šiuo metu yra labai populiarios. Jos naudojamos ne tik profesionalų veido priežiūros kabinetuose, tačiau ir namuose. Ką būtina žinoti apie tokias kosmetikos priemones ir kada reikėtų dėl jų naudojimo pasikonsultuoti su profesionalais – pataria „Camelia“ farmacijos specialistė Karolina Vėgėlė ir „Inovatyvios dermatologijos centro“ gydytoja dermatovenerologė Malvina Baikštienė.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 100 PERŽIŪROS

Vaistininkė patarė, ką vasarą turėti vaistinėlėje

Nudegimai saulėje, perkaitimas, sutrikęs virškinimas, apsinuodijimas, vabzdžių įkandimai, pasireiškusios alerginės reakcijos, bėrimai ir patirtos traumos – dažniausi nusiskundimai sveikata, kuriuos šiuo metu įvardija į vaistinę ieškoti pagalbos atėję pacientai. „Camelia“ vaistininkė Evelina Zykienė sako, kad to priežastis – dažnai daromos žmonių klaidos ir pataria, ką turėti vaistinėlėje, kad būtumėte pasiruošę visoms gyvenimiškoms situacijoms.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 95 PERŽIŪROS

Įvardijo ženklus, kuriuos siunčia organizmas, jei trūksta magnio

Organizmui ypač svarbaus mikroelemento magnio stoka gali pasireikšti bet kuriuo metų laiku. To priežastis – paprasta: daugeliui sunku užsitikrinti reikiamos jo paros normos. „Camelia“ vaistininkė Jurgita Jankauskienė sako, kad galima įvardyti ne tik apie šio mineralo trūkumą įspėjančius simptomus,  bet ir žmonių grupes, kurioms dažniausiai pasireiškia jo stoka.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 166 PERŽIŪROS

Pasikartojanti pūslelinė: kada jau reikėtų susirūpinti?

Per artimus kontaktus plintanti pūslelinė dažniausiai pasireiškia ant lūpų. Ją sukėlęs herpes virusas neaktyvioje būsenoje organizme išlieka visą gyvenimą. „Camelia“ vaistininkė Daiva Gedvilaitė-Uščinė įvardija provokuojančius veiksnius, dėl kurių virusas „pabunda“ ir pradėjęs veikti, pūslelinę sukelia pakartotinai.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 88 PERŽIŪROS

Į vaistines jau plūsta saulėje nudegę pacientai: saugotis privalo visi

Vaistininkai sako, kad nors dar tik vasaros pradžia ir nėra taip karšta, tačiau pirmieji kaitresni saulės spinduliai jau spėjo smarkiai pažeisti kai kurių Lietuvos gyventojų odą. Išsiilgę šilumos ir saulės spindulių gyventojai skuba nusimesti rūbus ir pamiršta, koks pavojus gali grėsti. Daugiau apie tai pasakoja  „Camelia“ vaistininkė Egidija Jankauskaitė.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 78 PERŽIŪROS

Visuomenės nuomonė: „Camelia“ – geriausią reputaciją Lietuvoje turinti įmonė

Paskelbti reputacijos tyrimo naujausi rezultatai parodė, kad vėl pastebėtas ir įvertintas „Camelia“ vaistinių tinklas. Visuomenės nuomone, šios įmonės reputacija Lietuvoje – geriausia.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 127 PERŽIŪROS