Straispniai - kas naujo?

Ką išrinkti artimiesiems, kad dovanos prisidėtų prie jų sveikatos?

Atsiradus naujam ir nenuspėjamam virusui, žmonės dar labiau pradėjo rūpintis savo sveikata, stiprinti imunitetą. Kalėdos – puiki proga prisidėti prie artimųjų geros savijautos ir juos pradžiuginti. „Camelia“ vaistininkė Monika Žalytė turi keletą patarimų, kaip kiekvienam šeimos nariui išrinkti prasmingą ir naudingą dovaną.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 14 PERŽIŪROS

Vaistininkė įvardijo 5 augalus, labiausiai tinkamus stiprinti imunitetą

Prastėjant orams ir siaučiant įvairioms ligoms, vis daugiau žmonių imasi stiprinti imuninę sistemą. Be sveiko gyvenimo būdo bei vitaminų, šiam tikslui galima pasitelkti ir vaistažoles bei augalus. Kokius augalus rinktis, norint išvengti negalavimų, pasakoja „Camelia“ vaistininkė Evelina Zykienė.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 16 PERŽIŪROS

Kokios pagalbos pandemijos metu pacientai ieško vaistinėse?

Pandemijos laikotarpiu iš vaistinių lentynų pirkėjai šluoja imuniteto ir nervų sistemos stiprinimui skirtus preparatus. Tačiau į vaistinę jie skuba ne tik apsipirkti. „Camelia“ vaistininkas  Rimvydas Blynas pastebi, kad vaistinėms šiuo metu iš dalies tenka perimti konsultacinės poliklinikos funkcijas – su įvairiais klausimais atvyksta pas gydytoją greitai negalintys patekti ir savo sveikata susirūpinę pacientai.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 43 PERŽIŪROS

5 vaistininkės patarimai, kaip stiprinti imunitetą neišlaidaujant

Šalyje toliau siaučiant pandemijai, daugelis esame labiau susirūpinę savo sveikata ir imamės įvairių imuniteto stiprinimo priemonių. Kartais jos gali nemenkai paploninti piniginę, o artėjant didžiosioms metų šventėms norisi rūpintis savimi ir neišleisti daug. „Camelia“ vaistininkė Evelina Zykienė dalijasi būdais, kaip taupiai sustiprinti imunitetą, kuriais pati naudojasi kiekvieną dieną.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 212 PERŽIŪROS

CAMELIA vaistinėse – Kalėdos!

„Camelia" vaistinėse – Kalėdos! Paruošėme Jūsų artimiesiems dovanas, kurios prisidės prie jų geros savijautos ir grožio. Dovanų idėjų ieškokite vaistinėse arba internete: camelia.lt/kalediniai-pasiulymai/

label
comment 0 comments
remove_red_eye 329 PERŽIŪROS

Milžiniška cukrinio diabeto kaina: 9 iš 10 gali šios ligos išvengti

Cukrinis diabetas – klastinga lėtinė metabolinė liga, kuria Lietuvoje serga daugiau nei 100 tūkst. gyventojų. Tiesa, Tarptautinės diabeto federacijos duomenimis, pasaulyje ši liga yra diagnozuota tik pusei ja sergančiųjų suaugusiųjų, o kasmet diabetas nustatomas vis jaunesniems asmenims. Ekspertų teigimu, diabeto kaina tiek žmogaus gyvenimo kokybei, tiek piniginei – didžiulė, tačiau 90 proc. diabeto atvejų galima išvengti arba sušvelninti.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 286 PERŽIŪROS

Kaip išvengti nepatogumų medicinines kaukes nešiojant lauke

Medicininių kaukių nešiojimas rudenį kiek skiriasi nuo pavasarinio, kai dėl COVID-19 pandemijos buvo paskelbtas pirmasis karantinas. Dabar lauke šalčiau, tad dažniau kamuoja nepatogumas ir nemalonumas, kai kaukės vidus aprasoja ir ji sušlampa. „Camelia“ vaistininkė Sigita Izmalkova šiai situacijai turi kelis patarimus.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 576 PERŽIŪROS

Kaip išvengti dantų ligų? Vien šepetėlio nepakaks

Kietas dantų šepetėlis – didelis jų priešas, o dar blogiau – tarpdančių nepriežiūra, sutaria „Camelia“ vaistininkė Monika Žalytė ir burnos higienistė Dovilė Turkovė. Ką dar būtina žinoti apie burnos higieną, kad džiaugtumėmės gražiais dantimis, sveikomis dantenomis, gaiviu burnos kvapu ir išvengtume ligų?

label
comment 0 comments
remove_red_eye 334 PERŽIŪROS

3 antibiotikų vartojimo klaidos, kurios gali sukelti pavojų sveikatai

Nors antibiotikai infekcijų gydymui naudojami nuo XX a. vidurio, „Camelia“ vaistininkai pastebi, kad toli gražu dar ne visi žino jų paskirties bei vartodami daro klaidas, kurios gali sukelti sveikatai pavojingų pasekmių.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 374 PERŽIŪROS

5 dažniausi mitai apie kūno odos priežiūrą

Oda yra didžiausias žmogaus kūno organas, apsaugantis jį nuo žalingų aplinkos veiksnių, mikrobų ir bakterijų. Tačiau ar tikrai skiriame pakankamai dėmesio savo kūno odos priežiūrai ir žinome, kaip taisyklingai tai daryti? „Camelia“ vaistininkė Sigita Izmalkova dalijasi penkiais dažniausiai iš klientų girdimais mitais ir atkreipia dėmesį į pagrindines kūno priežiūros taisykles.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 348 PERŽIŪROS