STRAIPSNIAI – KAS NAUJO?

Pristatome lojalumo programą žmonėms su negalia

Į mūsų „Camelia“ vaistines kasdien užsuka tūkstančiai žmonių, tarp kurių – nemažai asmenų, turinčių negalią. Neretai jiems, siekiant gerai jaustis ir gyventi visavertį gyvenimą, tenka įsigyti ne vieną vaistą, papildus ar kitas svarbias prekes, o tai dažnai lemia sunkesnę finansinę situaciją. Turintys negalią dažnai susiduria ir su kitu iššūkiu – atskirtimi. Mes, „Camelia“ vaistinių tinklas, siekdami žmonėms su negalia kuo prieinamesnių kainų ir norėdami mažinti patiriamą izoliaciją visuomenėje, pristatome naują lojalumo programą „Kartu vienas dėl kito“.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 726 PERŽIŪROS

„Camelia" vaistinių tinklas pradėjo bendradarbiavimą su Lietuvos paralimpiniu komitetu – kartu sieks mažinti neįgaliųjų atskirtį

Lietuvos paralimpinis komitetas ir vienas didžiausių vaistinių tinklų „Camelia“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį. „Camelia“ Lietuvos paralimpiniam komitetui skyrė finansinę paramą ir kartu, šviesdami visuomenę, sieks mažinti žmonių su negalia patiriamą atskirtį.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 222 PERŽIŪROS

Dažniausi nusiskundimai, dėl kurių skuba į vaistinę persirgę COVID-19: ką pataria vaistininkai?

Dėl šalyje plintančios COVID-19 infekcijos daugėja užsikrėtusių asmenų, o kartu ir patiriančių liekamuosius reiškinius. „Camelia“ vaistininkė Virgilija Bečelytė įvardija penkis dažniausius nusiskundimus, dėl kurių pagalbos vaistinėje ieško persirgę COVID-19. Ką vaistininkai jiems pataria?

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 428 PERŽIŪROS

Kas yra kolagenas ir kodėl jis reikalingas?

Kolagenas – baltymas ir viena iš pagrindinių organizmo „statybinių medžiagų“, kurios pakankamas kiekis užtikrina sveiką judėjimo funkciją, odos elastingumą ir grožį, veido ovalo palaikymą, plaukų augimą, sąnarių bei kremzlių sveikatą. Organizmas šį baltymą geba pasigaminti pats, todėl jis sudaro 10 proc. viso kūno svorio, tačiau bėgant metams jo gamybos procesas lėtėja, o tada šio baltymo ima trūkti. „Camelia“ farmacijos specialistė Karolina Vėgėlė sako, kad tokiu atveju kyla įvairių grėsmių rizika, apie kurias daugelis nesusimąsto.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 175 PERŽIŪROS

Dirbantys stovimą darbą turėtų suklusti: problema ypač aktuali vasarą

Vaistininkai pastebi, kad atšilus orams sulaukia daugiau pacientų, kuriuos kamuoja kojų tinimas. Dažniausiai šia problema skundžiasi stovimą darbą dirbančios moterys. „Camelia“ vaistininkė Laima Liaugotienė pataria, kaip padėti sau, kad tinstančios kojos netaptų rimtų ligų priežastimi.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 123 PERŽIŪROS

Šiomis dienomis būkite atsargūs: vaistininkai pataria, kaip pasirūpinti savo sveikata

Artimiausiomis dienomis sinoptikai informuoja apie didelius karščius, todėl „Camelia“ vaistininkai skuba patarti, kaip pasirūpinti savo sveikata.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 353 PERŽIŪROS

Vaistininkai pastebi: retas kuris žino, ką iš tiesų reiškia skaičius, nurodytas ant kremo nuo saulės

Nors jau paskutinis vasaros mėnuo ir, atrodytų, visi išmoko tinkamai saugotis nuo saulės, tačiau taip nėra. „Camelia“ vaistininkė Laima Liaugotienė teigia, kad dažnai tenka konsultuoti pacientus, turinčius klaidingą informaciją. Viena iš jų – daugelis nežino, ką iš tikrųjų reiškia skaičius, nurodytas ant kremo nuo saulės.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 315 PERŽIŪROS

Įspėjo apie gresiančius padarinius, kai nusilpsta nervų sistema: kaip ją sustiprinti?

Po visą organizmą išsiraizgiusi nervų sistema atsakinga už visapusišką mūsų gerovę: ji gauna, apdoroja ir siunčia impulsus į organus ir raumenyną, kurie užtikrina sklandžią jų veiklą. Kai nervų sistema nusilpsta, šis procesas sutrinka, o tada gali varginti įvairiausi negalavimai. Camelia“ vaistininkė Ieva Sauserytė vardija tai lemiančias priežastis ir teigia, kad norint pasitikti rudens sezoną sveikiems, dabar yra tinkamiausias laikas stiprinti nervų sistemą.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 269 PERŽIŪROS

Vaistininkai gyventojus ragina būti atsakingiems: nelaukime, kol padėtis taps vėl sudėtinga

Prie gydymo įstaigų vaistinėse dirbantys vaistininkai sulaukia daugiau pacientų, kurie įsigyja medicininių veido kaukių. Neretai jie piktinasi: kai kuriose gydymo įstaigose privaloma dėvėti medicininę veido kaukę, nors, pasak jų, šiuo metu nėra jokio įsakymo, kad tai daryti privaloma. „Camelia“ vaistininkai ragina būti supratingiems ir atsakingiems: sparčiai augant užsikrėtimų COVID-19 skaičiui, kaukės – viena iš priemonių sumažinti ligos plitimą.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 798 PERŽIŪROS

Kokius vaistus vasarą reikėtų vartoti ypač atsargiai?

Nors vasarą norisi mėgautis jos teikiamais malonumais, tačiau tai daryti reikėtų atsakingai, ypač, jeigu vartojate vaistus. „Camelia“ vaistininkė Virgilija Bečelytė sako, kad kai kurie iš jų sukelia padidintą jautrumą saulei, o dėl to gali pasireikšti nepageidaujamos reakcijos.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 241 PERŽIŪROS