STRAIPSNIAI – KAS NAUJO?

7 patarimai, kaip sustiprinti akių sveikatą

Akys – sudėtingas funkcijas atliekantis žmogaus jutimo organas, suteikiantis daugiausiai informacijos: įvairių šaltinių duomenimis, regėjimas lemia 80–90 proc. visų mūsų žinių apie supančią aplinką. Šio mums ypatingai svarbaus organo sveikata įprastai suprastėja žiemą – „Camelia“ vaistininkė Jurgita Jankauskienė įvardija to priežastis ir pataria, kaip pasirūpinti savo akimis.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 38 PERŽIŪROS

Kaip kovoti su nemiga? „Camelia“ vaistininko Deimanto Auškalnio patarimai

Nemiga – miego sutrikimas, su kuriuo susiduria dažnas pacientas. Kaip padėti ne tik sau, bet ir pacientui – „Camelia“ vaistininkas ambasadorius pateikia 9 miego higienos taisykles.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 1046 PERŽIŪROS

Kaip atsistatyti po žiemą užklupusių ligų? 3 vaistininkės patarimai

Žiemą įprastai daugiau laiko praleidžiame uždarose patalpose, mažiau jo skiriame fiziniam aktyvumui, darbo-poilsio režimui ir sveikai mitybai – visa tai mažina organizmo gebėjimą apsiginti nuo įvairių aplinkoje cirkuliuojančių virusų. Dėl šių priežasčių šaltuoju metų laiku daugėja susirgusių peršalimu, gripu ar COVID-19. „Camelia“ vaistininkė Laima Liaugotienė pasakoja, kokiais negalavimais skundžiasi persirgę ir ką jiems pataria, kad pavyktų greičiau atsistatyti.  

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 174 PERŽIŪROS

Gripas, peršalimas ar COVID-19 – vaistininkas paaiškino, kaip juos atskirti

Žiema – laikotarpis, kai įprastai padaugėja susirgimų virusinėmis ligomis – COVID-19, peršalimu ir gripu. „Camelia“ vaistininkas Rimvydas Blynas sako, kad jų simptomai – panašūs, o dalis ir persidengia, tačiau šias ligas galima atpažinti, jeigu žinote, į ką atkreipti dėmesį.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 173 PERŽIŪROS

Suprastėjusi emocinė sveikata žiemą – kaip sau padėti ir kas gresia nekreipiant į tai dėmesio?

Trečiasis sausio pirmadienis turi išskirtinį pavadinimą – jis tituluojamas „Mėlynuoju pirmadieniu“ (angl. Blue Monday). Sakoma, kad ši diena – liūdniausia metuose ir sukelianti daugiausiai neigiamų emocijų. „Camelia“ vaistininkė Virgilija Bečelytė teigia, kad šis reiškinys neturėtų stebinti, nes žiemą dėl įvairių priežasčių ir dirgiklių dažnas skundžiasi suprastėjusia emocine sveikata.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 9 PERŽIŪROS

Kaip šaltuoju metų laiku neprarasti geros nuotaikos?

Nuotaikų kaita – viena iš dažniausių priežasčių, dėl kurių vis daugiau žmonių kreipiasi į vaistininkus, ieškodami pagalbos. Ši problema itin paūmėja rudens ir žiemos sandūroje, o plačiau apie tai, kaip kiekvienas gali sau padėti, pasakoja „Camelia“ vaistininkė Monika Žalytė.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 182 PERŽIŪROS

GAMTOS DOVANA SVEIKATAI

Kaip jūs pavadintumėte maistą, kuriame sunkiai aprėpiama gausybė natūralių antioksidantų, vitaminų, mineralų ir kitų sklandžiam visų sveikatos sistemų funkcionavimui būtinų elementų? O jei dar šio maisto nauda geros savijautos palaikymui paremta moksliniais įrodymais? Tokie vertingi produktai išties egzistuoja, o žmonės juos naudoja jau tūkstančius metų. Šie gamtos lobiai pelnytai verti “supermaisto” vardo.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 1472 PERŽIŪROS

Susipažinkite su Jurgita ir Ryčiu – „Camelia“ vaizdo klipo herojais

Naujausiu vaizdo klipu pristatėme žmonėms su negalia skirtą lojalumo programą „Kartu vienas dėl kito“ ir pradėjome socialinę komunikacijos kampaniją, kuria siekiame mažinti jų patiriamą atskirtį visuomenėje. Šio klipo herojai – tarp skraidančių drugelių nusifilmavę žmonės su įvairiomis negaliomis. Norėdami su visais jais supažindinti, pristatome pirmuosius vaizdo klipo herojus – Jurgitą ir Rytį.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 676 PERŽIŪROS

Pristatome lojalumo programą žmonėms su negalia

Į mūsų „Camelia“ vaistines kasdien užsuka tūkstančiai žmonių, tarp kurių – nemažai asmenų, turinčių negalią. Neretai jiems, siekiant gerai jaustis ir gyventi visavertį gyvenimą, tenka įsigyti ne vieną vaistą, papildus ar kitas svarbias prekes, o tai dažnai lemia sunkesnę finansinę situaciją. Turintys negalią dažnai susiduria ir su kitu iššūkiu – atskirtimi. Mes, „Camelia“ vaistinių tinklas, siekdami žmonėms su negalia kuo prieinamesnių kainų ir norėdami mažinti patiriamą izoliaciją visuomenėje, pristatome naują lojalumo programą „Kartu vienas dėl kito“.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 2176 PERŽIŪROS

„Camelia" vaistinių tinklas pradėjo bendradarbiavimą su Lietuvos paralimpiniu komitetu – kartu sieks mažinti neįgaliųjų atskirtį

Lietuvos paralimpinis komitetas ir vienas didžiausių vaistinių tinklų „Camelia“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį. „Camelia“ Lietuvos paralimpiniam komitetui skyrė finansinę paramą ir kartu, šviesdami visuomenę, sieks mažinti žmonių su negalia patiriamą atskirtį.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 367 PERŽIŪROS