Blog - whats new?

Norite turėti gražius ir sveikus plaukus? Jei ir toliau darysite šias klaidas, rezultato nesitikėkite

Jūsų plaukų būklė priklauso nuo daugybės faktorių, tačiau jiems, kaip ir veido odai, reikalinga reguliari priežiūra ir rutina. Sveikatos ir plaukų priežiūros ekspertės pataria, nuo ko pradėti gaivinti nusilpusius ir slenkančius plaukus, kaip nepasiklysti produktų gausoje bei kokias dažniausias klaidas moterys daro vonioje.

label
remove_red_eye 80 PERŽIŪROS

Dantų skausmas savaime dažniausiai nepraeina

Dantų skausmo norisi atsikratyti kuo greičiau. Ir visai nesvarbu, ar dantų skausmas aštrus ir ūmus, kartais net pulsuojantis, ar ilgalaikis, bukas bei maudžiantis – visais atvejais jaučiamas didelis diskomfortas

label
remove_red_eye 378 PERŽIŪROS

Vaistininkė pataria: kaip išsirinkti žuvų taukus ir ką būtina žinoti prieš juos vartojant?

Visi nuo seno žino žuvų taukų naudą kiekvieno sveikatai. Šis maisto papildas ypač aktualus šiuolaikiniam žmogui, kuriam ne visuomet pavyksta pasirūpinti visaverte mityba. Tačiau kaip išsirinkti iš tokios gausos, siūlomos vaistinėse? Daugiau apie žuvų taukus papasakojo „Camelia“ vaistininkė Virgilija Bečelytė.

label
remove_red_eye 480 PERŽIŪROS

Pristatome naują klipą: kiek daug telpa į mažą kainą!

Ką pasirinktumėte: gerą produktą su maža ar didesne kaina? Kam gi mokėti daugiau, jei galima mažiau? Būtent tai jau daugelį metų pabrėžia vaistinių tinklas „Camelia“, o pristatydamas naują įvaizdinę kampaniją akcentuoja, kad į mažą kainą telpa daugiau nei tikėjotės.

label
remove_red_eye 422 PERŽIŪROS

Kaip apsaugoti sveikatą, jei Astravo atominėje elektrinėje įvyktų nelaimė?

Vos 60 km nuo Vilniaus nutolusiame Baltarusijos mieste Astrave atominė elektrinė jau veikia. Jei įvyktų nelaimė, daliai Lietuvos gyventojų iškiltų radiacinis pavojus. Elektrinės avarijos atveju į apie 100 km Lietuvos teritorijos patenkantiems gyventojams prireiktų jodo terapijos.

label
remove_red_eye 622 PERŽIŪROS

Kodėl vasarą svarbu nepamiršti kalio ir magnio?

Šiltuoju metų laiku, kai daugiau judame, o norėdami atsigaivinti vartojame daugiau skysčių – prarandame daug kalio ir magnio, kurie itin svarbūs organizmui.

label
remove_red_eye 3041 PERŽIŪROS

Stop erkėms ir uodams!

Atšilus orams vis daugiau žmonių renkasi laisvalaikį gamtoje, tačiau čia mus pasitinka ne itin malonūs draugai – erkės bei uodai.

label
remove_red_eye 2711 PERŽIŪROS

Ko nepamiršti įsidėti į atostogų kosmetikos krepšį?

Regis, šiemet atostogos bus kitokios – be įprasto lagamino turinio keliaudami kartu pakuosimės ir apsaugos priemones nuo COVID-19 viruso.

label
remove_red_eye 2296 PERŽIŪROS

Vaistinių darbo laikas per Šv. Velykas

Mieli klientai, informuojame apie Camelia vaistinių darbo laiką per Šv. Velykas.

label
remove_red_eye 4714 PERŽIŪROS

Ir vėl tas sunkumo jausmas skrandyje? Štai ką Jums reikia žinoti

Pojūtis, kad skrandis nevirškina ir yra sunkus, o pats virškinimo procesas – nesklandus, yra bene kiekvienam asmeniui pažįstamas dalykas. Vieniems šis diskomforto jausmas dažnesnis, kitiems – retesnis, tačiau dauguma sutiks, kad tokia sveikatos būklė priverčia jaustis apsunkusiam, nedarbingam ir kartu nelaimingam.

label
remove_red_eye 5754 PERŽIŪROS