STRAIPSNIAI – KAS NAUJO?

„Camelia“ reklamoje – aktorius Giedrius Savickas įkūnija skirtingus personažus

Vaistinių tinklas „Camelia“ pristato naują „Laimės valandų“ reklaminį klipą kartu su aktoriumi Giedriumi Savicku. Pagrindinė reklamos žinutė, kurią atskleidžia žinomais personažais persirengęs aktorius – savo sveikata turi rūpintis kiekvienas, o „Camelia“ suteikia progą papildomai sutaupyti, net iki 30 proc. kasdien nuo 16 iki 18 val.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 25170 PERŽIŪROS

Vaistininkas apie svorio metimo padarinius – nuo nusilpusio imuniteto iki psichologinių problemų

Gegužės pradžioje minima diena be dietų. Nors apie sveiką gyvenimo būdą ir meilę savo kūnui kalbama vis daugiau, įvairių dietų populiarumas neblėsta. Vaistinių tinklo „Camelia“ vaistininkas Rimvydas Blynas sako, kad slenkantys plaukai ir lūžinėjantys nagai dažnai yra tik pirmieji simptomai, kurių nepastebėjus galima sulaukti ir dar skaudesnių sveikatai padarinių.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 245 PERŽIŪROS

Senjorai, nespėliokite nuolaidų! „Camelia“ nuolaidos taikomos visą dieną ir kiekvienai prekei

Mažų kainų vaistinių tinklas „Camelia“ pristato naują nuotaikingą reklamą „Nespėliokite nuolaidų“. Pagrindinis kampanijos akcentas – specialios nuolaidos senjorams, kurioms gauti nereikia įvykdyti papildomų sąlygų.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 1526 PERŽIŪROS

Ar taisyklingai išsivalote dantis? Specialistė atskleidė į ką būtina atkreipti dėmesį

Ne paslaptis, kad dantims ir jų higienai būtina skirti ypatingą dėmesį. Netinkamai valomi dantys greitai genda, sukelia milžiniškus skausmus, o jų taisymas gali kainuoti nemažus pinigus. Vaistinių tinklo „Camelia“ farmacijos specialistė Irena Garuckienė pastebi, kad lietuviai į dantų priežiūrą vis dar yra linkę numoti ranka. Maždaug kas trečias lietuvis dantis valosi vos kartą per dieną, beveik pusė šalies gyventojų į odontologą kreipiasi tik ištikus bėdai.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 57 PERŽIŪROS

Intymi higiena: vaistininkė pataria, kokių klaidų nedaryti

Tinkama intymi higiena svarbi siekiant išvengti įvairių ligų, blogo kvapo, bakterijų ir yra neatsiejama nuo rūpesčio savimi. Tiesa, daliai žmonių ši tema vis dar nepatogi. Vaistinių tinklo „Camelia“ vaistininkė Julija Aganauskaitė-Žukaitė patikina, kad kalbėti apie tai svarbu. Klausimus vaistinėje reikėtų užduoti drąsiai, o rūpintis intymia higiena pradėti nuo vaikystės. Kokias taisykles ypač svarbu prisiminti artėjant vasaros sezonui?

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 20 PERŽIŪROS

Tiesa ar mitas – SPF apsunkina vitamino D pasisavinimą?

Daugelis gerai žino, kad vitamino D natūralus šaltinis yra saulė. Vasara, kai saulės spinduliai lepina dažniau, norisi ne tik pasišildyti jos spinduliuose, bet ir pasipildyti šio vitamino atsargas. Vadinamasis saulės vitaminas būtinas raumenims ir kaulams, padeda palaikyti imunitetą, yra naudingas sklandžiai nervų sistemos veiklai. Vaistinių tinklo „Camelia“ vaistininkė Jurga Jankauskienė pasakoja, kad bene dažniausias klientų klausimas artėjant šiltajam sezonu: ar apsauginės priemonės nuo saulės trukdo organizmui gauti vitamino D?

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 18 PERŽIŪROS

Dažnai peršąlate? Organizmas jums gali siųsti vieną signalą

Vis dažniau galime mėgautis malonia šiluma, tačiau neretam nepavyksta išvengti peršalimo. Vaistinių tinklo „Camelia“ vaistininkė Ieva Sauserytė sako, kad dažnai užklumpančios virusinės ligos gali būti signalas, kad organizmas prašo poilsio ir jau laikas planuoti atostogas. Vaistininkė pataria, kodėl nereikia atidėlioti poilsio, kaip išvengti priešatostoginio streso ir tinkamai pasiruošti laisvų dienų laikotarpiui.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 17 PERŽIŪROS

Vaistininkas atsako: ar morkos tikrai gerina regėjimą?

Daugelis vaikystėje girdėjo raginimą valgyti daugiau morkų, nes jos gerina regėjimą. Vis dėlto „Camelia“ tinklo vaistininkas Deimantas Auškalnis sako, kad šis teiginys yra laužtas iš piršto ir nors jos turi medžiagų naudingų regėjimui, vien morkų nepakaks.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 21 PERŽIŪROS

5 dažniausi mitai apie erkinį encefalitą ir kodėl tinkamas laikas skiepytis yra dabar?

Erkių sezonas jau prasidėjo, nors ekspertai pastebi, kad pastaruoju metu jis ir nesibaigia – erkės yra aktyvios net žiemą, todėl apsauga nuo šių kraujasiurbių ir jų platinamų ligų svarbi ištisus metus. Vis dėlto pavasaris ypatingas metas –  erkės pabunda iš žiemos miego ir nori papildyti maisto medžiagų atsargas, sustiprėti ir pradėti daugintis, dėl to ieško žmogaus ar gyvūno. Pasak „Camelia“ vaistinių tinklo vaistininko Rimvydo Blyno, apsauga ir skiepai nuo erkių sukeliamų ligų yra apipinti įvairiausiais mitais ir įsitikinimais, kai kurie jų visiškai nepagrįsti. Farmacininkas komentuoja penkis jų.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 227 PERŽIŪROS

Dažniausios alergijos pavasarį: kaip padėti sau?

Pavasaris – metų laikas, kuris vieniems asocijuojasi su geru oru, o kitiems jis primena apie „sugrįžtančias“ alergijas ir negalavimus. Jų spektras itin platus – nuo lengvo bėrimo iki gyvybei pavojingo anafilaksinio šoko.  „Camelia“ vaistininkė Giedrė Stankevičienė teigia, kad šiuo metų laiku žmonės pagalbos dažniausiai ieško dėl alergijos žiedadulkėms (šienligės), vabzdžių įkandimams, saulei, vandeniui ir maistui. Ji aiškina to priežastis, išskiria rizikos grupes ir pataria, kaip sau padėti.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 193 PERŽIŪROS