STRAIPSNIAI – KAS NAUJO?

Vaistininkė pataria, kaip namuose slaugyti COVID-19 sergantį artimąjį

Remiantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymu, sergantiems COVID-19 ir besigydantiems namuose yra nustatytos pareigos bei būtinosios saviizoliacijos sąlygos. Tačiau asmenims, kurie slaugo sergantį ir kartu gyvenantį asmenį, dažnai kyla klausimų, kaip tai daryti teisingai. „Camelia“ vaistininkė Virgilija Bečelytė sako, kad slaugantieji ligonį turėtų žinoti keletą svarbių dalykų, kurie ne tik užtikrintų saugumą bendruose namuose, bet ir paspartintų sergančiojo sveikimo eigą.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 40 PERŽIŪROS

Visuomenės nuomone – „Camelia“ – mažiausias kainas siūlantis vaistinių tinklas

„Camelia“ – mažiausių kainų vaistinė, galinti klientams pasiūlyti geriausias nuolaidas ir akcijas. Taip šį vaistinių tinklą ne vienerius metus vertina „Spinter“ šalies gyventojų tyrime dalyvaujantys respondentai. Tyrime dalyvavusių gyventojų nuomonė nuo 2020 m. nepasikeitė – absoliuti didžioji dauguma respondentų - 90 proc. rekomenduotų apsilankymą „Camelia“ vaistinėje kitiems.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 151 PERŽIŪROS

6 būdai, kaip spręsti vidurių užkietėjimo problemą

Vidurių užkietėjimas – problema, kurią dažniausiai žmonės yra linkę ignoruoti, spręsti per vėlai arba netinkamai. „Camelia“ vaistininkė Laima Liaugotienė sako, kad nesprendžiamas vidurių užkietėjimas gali sukelti vėžinius susirgimus, o gydomas klaidingai neigiamai paveikti širdies ir nervų sistemą.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 236 PERŽIŪROS

Verta pasitikrinti: į ką atkreipti dėmesį renkantis dantų pastą ir skalavimo skystį?

Dantų ėduonis, dantenų ir priedančio audinių uždegimas  – dažniausios dantų akmenų sukeliamos ligos, kurių gydymas ilgas, brangus ir nemalonus. „Camelia“ vaistininkė Greta Šimkė sako, kad šių ligų išvengti padės tinkama higiena ir kokybiškos priežiūros priemonės – tik kaip jas išsirinkti?

label
comment 0 comments
remove_red_eye 231 PERŽIŪROS

Vaistinėse išaugo susidomėjimas medicininėmis kaukėmis

Rugsėjį sparčiai didėjant sergamumui peršalimo ligomis ir COVID-19 bei gyventojams sugrįžus į švietimo įstaigas, poreikis medicininėms kaukėms vaistinėse išaugo, o iki lapkričio vidurio poreikis išliko stabilus. Praėjusią savaitę pasiūlius viešose uždarose vietose nešioti tik respiratorius ar medicinines kaukes, Lietuvos gyventojų susidomėjimas pastarąja apsaugos priemone išaugo.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 167 PERŽIŪROS

Kodėl net ir pasiskiepiję nuo COVID-19 turi dėvėti medicinines kaukes arba respiratorius?

Siūloma uždarose viešose vietose dėvėti tik medicinines kaukes arba respiratorius. Kodėl to reikia? Kodėl reikalingos būtent medicininės kaukės? Kodėl net ir pasiskiepiję nuo COVID-19 turi jas nešioti? Į šiuos klausimus atsakė „Camelia“ vaistinių tinklo vaistininkas Rimvydas Blynas.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 224 PERŽIŪROS

Kaip tausoti sveikatą įtemptu metu?

Įsibėgėję mokslo metai ir artėjanti metų pabaiga daugeliui kelia stresą bei įtampą. Trumpai jaučiamos šios neigiamos emocijos gali būti naudingos, tačiau ilgainiui tai silpnina imuninę sistemą, dėl to gali kankinti negalavimai ir ligos. „Camelia“ vaistininkas Rimvydas Blynas sako, kad įtemptu laiku būtina rūpintis savo fizine ir emocine sveikata bei pataria, kaip tai padaryti taupiai.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 171 PERŽIŪROS

Kodėl atsiranda erekcijos sutrikimai ir kaip spręsti šią problemą?

Erekcijos sutrikimai jau senokai nebėra tik vyresnio amžiaus sulaukusių problema. „Camelia“ vaistininkas Rimvydas Blynas sako, kad su erekcijos sutrikimais susiduria vis jaunesni vyrai, o viena iš šio reiškinio priežasčių – psichologinės problemos.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 279 PERŽIŪROS

Nematoma osteoporozės grėsmė: kad serga, daugelis sužino tik lūžus kaului

Osteoporozės sukeltas kaulų retėjimo ir silpnėjimo procesas – ilgas, tačiau nepastebimas. Dažniausiai žmonės nejaučia jokių apie tai galinčių įspėti simptomų. „Camelia“ vaistininkė Irena Garuckienė sako, kad apie osteoporozę daugelis sužino tik tada, kai gerokai pažengusi liga diagnozuojama lūžus kaului.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 223 PERŽIŪROS

CAMELIA vaistinių darbo laikas Vėlinių savaitgalį

Kai kurios „Camelia“ vaistinės pacientus priims ir nedarbo, lapkričio 1-2 dienomis.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 1551 PERŽIŪROS