Ar pastebėjote, kad daugelis maisto papildų prekių ženklų teigia naudojantys "natūralius" ingredientus? Ar kada nors iš tikrųjų tikrinote, kokios medžiagos yra jūsų turimo maisto papildo sudėtyje? Netrukus sužinosite, kad daugumoje maisto papildų iš tikrųjų naudojami sintetiniai vitaminai ir mineralai. Šie vitaminai ir mineralai neauga dirvožemyje, nėra ekologiški ir yra pagaminti farmacijos kompanijų.

Mes norėjome, jog tai pasikeistų, todėl Royal Green suteikia jums galimybę rinktis. Jei galėtumėte pasirinkti, ar mieliau vartotumėte sintetinį vitaminą C (askorbo rūgštį), ar ekologišką vitaminą C iš agrastinių lapainių (amla) ar kraštuotosios malpigijos (acerolos) vaisių? Ar verčiau gautumėte kalcio iš kreidos (kalcio karbonato), ar iš natūralių raudonųjų dumblių? Į šiuos klausimus tikriausiai nesunku atsakyti.

Gaukite viską iš gamtos

Daugelis žmonių nežino, jog pasaulyje yra kelios pagrindinės farmacijos bendrovės, gaminančios izoliuotus vitaminus ir mineralus. Didžioji dauguma maisto papildų gamintojų perka iš šių gamyklų, o tai reiškia, kad neretai naudojamos tos pačios žaliavos. Tai kodėl yra toks didelis kainų skirtumas tarp prekių ženklų? Atsakymas paprastas: rinkodara.

Vitaminai ir mineralai iš gamtos

Nuo 2008 m. Royal Green su užsidegimu kuria ir gamina sertifikuotus ekologiškus natūralios kilmės maisto papildus. Mes buvome pirmasis prekės ženklas Nyderlanduose, pasiūlęs vartotojams 100% ekologišką vitaminą C, geležį, magnį, seleną, cinką, multivitaminus ir dar daugiau. Tai patvirtina ant mūsų produktų esantis nepriklausomas sertifikuotas ekologiškos produkcijos ženklas. Šis ženklas garantuoja, kad visos sudedamosios dalys yra augalinės kilmės, o ne sintetinės. Royal Green bendradarbiauja su daugiau nei 60 ekologiškai ūkininkaujančių ūkininkų visame pasaulyje, kuo mes ypač didžiuojamės. Jei yra ekologiškas ingredientas- Royal Green jį panaudos. Argi tai ne puiki garantija?

Sintetiniai ir ekologiški produktai

Sintetinis vitaminas C (askorbo rūgštis) yra izoliuota medžiaga, pagaminta žmogaus. Ekologiška kraštuotoji malpigija (acerola), be vitamino C, turi dešimtis maistinių medžiagų (įskaitant vitaminus B1, B2, B3, bioflavonoidus, ląstelieną, polifenolius, magnį, kalcį, geležį ir kitas augalines medžiagas), todėl jos poveikis organizmui yra platesnis. Galiausiai, prieš įsigydami maisto papildą, turite sąmoningai pasirinkti: ar noriu sintetinių, ar ekologiškų vitaminų ir mineralų?

 

 

Sintetinis

Ekologiškas

Vitaminas C

Kalcis

Magnis

Geležis

Cinkas

askorbo rūgštis

kalcio karbonatas

magnio citratas

geležies bisglicinatas

cinko citratas

acerola, amla ir camu camu

raudonieji dumbliai

jūros salotos

kvapiosios murėjos lapai

gvajavos

 

Tiesiog patikrinkite etiketę. Ar vartojate sintetinius, ar ekologiškus vitaminus ir mineralus?

 

Royal Green tiekia vitaminus ir mineralus iš koncentruotų augalų, vaisių ir uogų. Sertifikuotus ekologiškus ir veganiškus.

 

Gaukite viską iš gamtos!

Komentarai (0)

Komentarų nėra