Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Grožio akademija

Prasidėjus šildymo sezonui – plaukai kenčia nuo žvarbaus oro lauke ir sauso oro viduje.
2019 10 07
Oro pokyčius ir vis žvarbėjančią aplinką labai jaučia mūsų oda ir plaukai. Pastarieji tampa šiurkštesni, sausesni, skilinėja ir elektrinasi.
Ruduo – permainų metas mūsų odai. Kaip ja tinkamai pasirūpinti rudens sezonu
2019 10 07
Daug kalbama apie odos priežiūrą vasaros ir žiemos metu, tačiau pamirštamas labai svarbus pereinamasis laikotarpis – ruduo.
Priemonės, kurių rudenį privalu turėti savo kosmetinėje
2019 09 06
Prasidėjus rudens sezonui keičiasi oro sąlygos, o tai daro įtaką ne tik mūsų nuotaikai, bet ir odos būklei. Todėl svarbu atkreipti dėmesį į pokyčius ir savo kosmetinės turinį pasirinkti pagal rudens temperatūrų...
Plaukų galiukų skilinėjimas: problemos priežastys, sprendimo būdai ir profilaktika
2019 08 07
Sausi ir skilinėjantys plaukų galiukai vargina labai daug moterų. Atrodo, kad dedame daug pastangų, jog taip nebūtų, bet rezultatai vis nuvilia.
Mitai, kurie vasaros metu gali ne apsaugoti, o pakenkti
2019 08 07
Šiltojo metų laikotarpio visi laukiame dėl ilgesnių dienų, daugiau šviesos ir saulės. Vitaminas D yra labai naudingas ir reikalingas mūsų sveikatai, vasarą gauname daugiau vitaminų iš uogų ir vaisių.
Pigmentinės dėmės – iš kur ir ką su jomis daryti
2019 08 07
Saulė vasarą išryškina ne tik strazdanas, bet ir paspartina pigmentinių dėmių atsiradimą. Vieni žmonės turi daugiau melanino savo odos ląstelėse, kiti mažiau, tai yra paprasta genetika.
Micelinis vanduo - ne tik makiažo valymui
2019 07 05
Po ilgos darbo dienos ar šventės makiažo valymas ir veido plovimas su prausikliu pareikalauja nemažai laiko.
Vasaros karščiui neatsparūs ir plaukai
2019 06 04
Kas gali būti maloniau už šilto vėjo kedenamus plaukus, vasaros karštį ir gaivias maudynes vandens telkiniuose? Tik ar pagalvojote, kad visa tai neigiamai veikia plaukus?
Graži ir sveika veido oda – tik tinkamai ją prižiūrint
2019 05 06
Ne tik vidiniai organizmo procesai, bet ir išoriniai veiksniai veikia veido odos būklę. Tad norint ją išlaikyti gražią ir sveiką, būtina rūpintis kasdien ir atsirinkti tinkamiausias priežiūros priemones....
Naujiena! DELIA Gold ir Collagen veido kosmetika
2019 05 06
Nepriekaištingas koloidinio aukso bei kolageno derinys brandžios veido odos puoselėjimui. Aktyvūs ingredientai atrinkti siekiant sukurti harmoningą odos atjauninimo mikro programą, nukreiptą į aktualiausias...
Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?