Grožio akademija

Žinutė Kovo 8-osios proga: yra efektyvių ir taupių sprendimų jūsų grožiui

Atėjus pavasariui, dažna moteris suskumba spręsti per žiemą atsiradusias ar jos metu užmirštas odos ir plaukų problemas bei ieško pagalbos. „Camelia“ farmacijos specialistė Karolina Vėgėlė vardija kokių nusiskundimų turi pacientės, aiškina jų priežastis ir Kovo 8-sios proga pataria, kaip pavasarį tinkamai pasirūpinti savo odos sveikata bei grožiu.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 120 PERŽIŪROS

Kas yra kolagenas ir kodėl jis reikalingas?

Kolagenas – baltymas ir viena iš pagrindinių organizmo „statybinių medžiagų“, kurios pakankamas kiekis užtikrina sveiką judėjimo funkciją, odos elastingumą ir grožį, veido ovalo palaikymą, plaukų augimą, sąnarių bei kremzlių sveikatą. Organizmas šį baltymą geba pasigaminti pats, todėl jis sudaro 10 proc. viso kūno svorio, tačiau bėgant metams jo gamybos procesas lėtėja, o tada šio baltymo ima trūkti. „Camelia“ farmacijos specialistė Karolina Vėgėlė sako, kad tokiu atveju kyla įvairių grėsmių rizika, apie kurias daugelis nesusimąsto.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 430 PERŽIŪROS

Vaistininkai pastebi: retas kuris žino, ką iš tiesų reiškia skaičius, nurodytas ant kremo nuo saulės

Nors jau paskutinis vasaros mėnuo ir, atrodytų, visi išmoko tinkamai saugotis nuo saulės, tačiau taip nėra. „Camelia“ vaistininkė Laima Liaugotienė teigia, kad dažnai tenka konsultuoti pacientus, turinčius klaidingą informaciją. Viena iš jų – daugelis nežino, ką iš tikrųjų reiškia skaičius, nurodytas ant kremo nuo saulės.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 447 PERŽIŪROS

Kokius vaistus vasarą reikėtų vartoti ypač atsargiai?

Nors vasarą norisi mėgautis jos teikiamais malonumais, tačiau tai daryti reikėtų atsakingai, ypač, jeigu vartojate vaistus. „Camelia“ vaistininkė Virgilija Bečelytė sako, kad kai kurie iš jų sukelia padidintą jautrumą saulei, o dėl to gali pasireikšti nepageidaujamos reakcijos.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 367 PERŽIŪROS

Norite džiaugtis sveika veido oda? Nepraleiskite vieno svarbaus žingsnio savo grožio rutinoje

Galite investuoti pinigus į brangiausias kosmetikos priemones, vitaminus ir grožio procedūras, tačiau jei neatliksite vieno žingsnio, visos jūsų pastangos nueis veltui. Pasak „Camelia“ farmacijos specialistės Karolinos Vėgėlės, būtina gražios ir sveikatos veido odos sąlyga – tinkamas jos valymas rytais ir vakarais.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 489 PERŽIŪROS

Kaip sustabdyti odos senėjimą? Įvardijo priemonę, kuri gali padėti

Odos senėjimas – natūralus, su tam tikru amžiumi vykstantis procesas, tačiau jis gali prasidėti gerokai anksčiau dėl rūkymo, oro taršos, nuovargio, streso ir prastos mitybos. „Inovatyvios dermatologijos centro“ gydytoja dermatovenerologė Malvina Baikštienė sako, kad reikėtų išskirti dar vieną šalutinį veiksnį, dėl kurio ankstyvo senėjimo procesai odoje vyksta greičiausiai – tai ultravioletinė (UV) saulės spinduliuotė.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 451 PERŽIŪROS

Vaistininkė pataria, kaip per atostogas išvengti virškinimo sutrikimų

Vasarą paprastai atostogaujame, atsipalaiduojame ir  esame linkę per daug nesijaudinti dėl to, ką ir kiek įsidedame į lėkštę. Vaistininkai pastebi, kad šiuo laikotarpiu į juos kreipiasi daugiau pacientų, kurie skundžiasi virškinimo sutrikimais. „Camelia“ vaistininkė Daiva Gedvilaitė-Uščinė pataria, kaip jų išvengti.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 289 PERŽIŪROS

Ką daryti, jei sausos akys? Svarbiausia – laikytis 5 taisyklių

Jeigu jūsų akys paraudusios, jas niežti, vargina regėjimo sutrikimai, jaučiate skausmą mirkčiojant, patiriate jautrumą ryškiai šviesai, rytais būna sunku atsimerkti, atsiranda išskyros iš akių, o vokai apsunkę – jos išsausėjusios. „Camelia“ vaistininkė Jurgita Jankauskienė įspėja, kad sausų akių ligos gydymui skirtą priemonę reikia rinktis atidžiai, nes dalis jų ne tik neatkuria pažeistų ašaras gaminančių taurinių ląstelių, tačiau gali dar labiau pažeisti akies paviršių.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 351 PERŽIŪROS

Kosmetikos priemonės su rūgštimis: ar tikrai vasarą geriau jų nenaudoti?

Kosmetikos priemonės, praturtintos rūgštimis, šiuo metu yra labai populiarios. Jos naudojamos ne tik profesionalų veido priežiūros kabinetuose, tačiau ir namuose. Ką būtina žinoti apie tokias kosmetikos priemones ir kada reikėtų dėl jų naudojimo pasikonsultuoti su profesionalais – pataria „Camelia“ farmacijos specialistė Karolina Vėgėlė ir „Inovatyvios dermatologijos centro“ gydytoja dermatovenerologė Malvina Baikštienė.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 332 PERŽIŪROS

Vaistininkė patarė, ką vasarą turėti vaistinėlėje

Nudegimai saulėje, perkaitimas, sutrikęs virškinimas, apsinuodijimas, vabzdžių įkandimai, pasireiškusios alerginės reakcijos, bėrimai ir patirtos traumos – dažniausi nusiskundimai sveikata, kuriuos šiuo metu įvardija į vaistinę ieškoti pagalbos atėję pacientai. „Camelia“ vaistininkė Evelina Zykienė sako, kad to priežastis – dažnai daromos žmonių klaidos ir pataria, ką turėti vaistinėlėje, kad būtumėte pasiruošę visoms gyvenimiškoms situacijoms.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 287 PERŽIŪROS