Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Grožio akademija

Slenkantys plaukai: kaip juos sustiprinti
2020 01 10
Plaukai – moters grožio vizitinė kortelė. Tačiau įsibėgėjanti žiema išvargina plaukus: dėl temperatūros kaitos, žvarbių vėjų, sauso oro patalpose plaukai tampa sausi, silpni ir pažeidžiami, pradeda slinkti....
Sukurkite dekoratyvinės kosmetikos rinkinius savo mylimiausioms
2019 12 06
Gruodžio mėnuo – dovanų metas. Aplink daug įvairiausių pasiūlymų, idėjų ir nuo prekių gausos gali apsisukti galva. Mes turime idėją – pasirūpinti mamos, sesers ar draugės sveika oda ir dekoratyvine kosmetika...
Raudonuojanti ir pleiskanojanti veido oda rudenį – kaip tai pakeisti?
2019 11 07
Besikeičianti oro temperatūra turi didelės įtakos mūsų veido odai. Ypač šaltuoju metų sezonu pasireiškia šerpetojimas, sausėjimas ir paraudimai. 
Sveikesnė galvos oda – rudeniu besidžiaugiantys plaukai
2019 11 07
Prasidėjus šildymo sezonui ir šalčiams lauke, mūsų oda patiria stresą. Ir šį kartą norime atkreipti dėmesį ne į veido ar kūno odą, tačiau būtent į galvos odos būklę. 
Prasidėjus šildymo sezonui – plaukai kenčia nuo žvarbaus oro lauke ir sauso oro viduje.
2019 10 07
Oro pokyčius ir vis žvarbėjančią aplinką labai jaučia mūsų oda ir plaukai. Pastarieji tampa šiurkštesni, sausesni, skilinėja ir elektrinasi.
Ruduo – permainų metas mūsų odai. Kaip ja tinkamai pasirūpinti rudens sezonu
2019 10 07
Daug kalbama apie odos priežiūrą vasaros ir žiemos metu, tačiau pamirštamas labai svarbus pereinamasis laikotarpis – ruduo.
Priemonės, kurių rudenį privalu turėti savo kosmetinėje
2019 09 06
Prasidėjus rudens sezonui keičiasi oro sąlygos, o tai daro įtaką ne tik mūsų nuotaikai, bet ir odos būklei. Todėl svarbu atkreipti dėmesį į pokyčius ir savo kosmetinės turinį pasirinkti pagal rudens temperatūrų...
Plaukų galiukų skilinėjimas: problemos priežastys, sprendimo būdai ir profilaktika
2019 08 07
Sausi ir skilinėjantys plaukų galiukai vargina labai daug moterų. Atrodo, kad dedame daug pastangų, jog taip nebūtų, bet rezultatai vis nuvilia.
Mitai, kurie vasaros metu gali ne apsaugoti, o pakenkti
2019 08 07
Šiltojo metų laikotarpio visi laukiame dėl ilgesnių dienų, daugiau šviesos ir saulės. Vitaminas D yra labai naudingas ir reikalingas mūsų sveikatai, vasarą gauname daugiau vitaminų iš uogų ir vaisių.
Pigmentinės dėmės – iš kur ir ką su jomis daryti
2019 08 07
Saulė vasarą išryškina ne tik strazdanas, bet ir paspartina pigmentinių dėmių atsiradimą. Vieni žmonės turi daugiau melanino savo odos ląstelėse, kiti mažiau, tai yra paprasta genetika.
Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?