Grožio akademija

Ko nepamiršti įsidėti į atostogų kosmetikos krepšį?

Regis, šiemet atostogos bus kitokios – be įprasto lagamino turinio keliaudami kartu pakuosimės ir apsaugos priemones nuo COVID-19 viruso.

label
remove_red_eye 868 PERŽIŪROS

Pavasarinis kosmetikos krepšelis

Nors kalendorinė žiema šiemet labiau priminė vėsoką ankstyvą pavasarį, visgi šaltasis metų sezonas į kosmetikos krepšelį buvo įnešęs savų taisyklių. Kuo reikėtų vadovautis atėjus tikram pavasariui? Pataria „Camelia“ vaistininkė Ieva Sauserytė.

label
remove_red_eye 823 PERŽIŪROS

Ar natūrali kosmetika gali būti veiksminga?

Prieš daugiau nei dešimt metų įkurta prancūzų kosmetikos kompanija „Novexpert“ nusprendė gaminti 100 proc. natūralią kosmetiką.

label
remove_red_eye 703 PERŽIŪROS

Kodėl kosmetiką geriau pirkti vaistinėje?

Realių ir virtualių kosmetikos parduotuvių pasiūla šiandien ypač didžiulė, tad labai nesudėtinga nusipirkti netinkamą ar galbūt net nekokybišką priemonę ir tokiu būdu pakenkti... savo odai, plaukams, sveikatai. Ką reikėtų žinoti?

label
remove_red_eye 575 PERŽIŪROS

Slenkantys plaukai: kaip juos sustiprinti

Plaukai – moters grožio vizitinė kortelė. Tačiau įsibėgėjanti žiema išvargina plaukus: dėl temperatūros kaitos, žvarbių vėjų, sauso oro patalpose plaukai tampa sausi, silpni ir pažeidžiami, pradeda slinkti. Atėjus pavasariui labai svarbu tinkamai pasirūpinti plaukais, juos atgaivinti ir sustabdyti jų slinkimo procesą.

label
remove_red_eye 1723 PERŽIŪROS

Sukurkite dekoratyvinės kosmetikos rinkinius savo mylimiausioms

Gruodžio mėnuo – dovanų metas. Aplink daug įvairiausių pasiūlymų, idėjų ir nuo prekių gausos gali apsisukti galva. Mes turime idėją – pasirūpinti mamos, sesers ar draugės sveika oda ir dekoratyvine kosmetika vienu metu.

label
remove_red_eye 1428 PERŽIŪROS

Raudonuojanti ir pleiskanojanti veido oda rudenį – kaip tai pakeisti?

Besikeičianti oro temperatūra turi didelės įtakos mūsų veido odai. Ypač šaltuoju metų sezonu pasireiškia šerpetojimas, sausėjimas ir paraudimai. 

label
remove_red_eye 1828 PERŽIŪROS

Sveikesnė galvos oda – rudeniu besidžiaugiantys plaukai

Prasidėjus šildymo sezonui ir šalčiams lauke, mūsų oda patiria stresą. Ir šį kartą norime atkreipti dėmesį ne į veido ar kūno odą, tačiau būtent į galvos odos būklę. 

label
remove_red_eye 595 PERŽIŪROS

Prasidėjus šildymo sezonui – plaukai kenčia nuo žvarbaus oro lauke ir sauso oro viduje.

Oro pokyčius ir vis žvarbėjančią aplinką labai jaučia mūsų oda ir plaukai. Pastarieji tampa šiurkštesni, sausesni, skilinėja ir elektrinasi.

label
remove_red_eye 999 PERŽIŪROS

Ruduo – permainų metas mūsų odai. Kaip ja tinkamai pasirūpinti rudens sezonu

Daug kalbama apie odos priežiūrą vasaros ir žiemos metu, tačiau pamirštamas labai svarbus pereinamasis laikotarpis – ruduo.

label
remove_red_eye 467 PERŽIŪROS