Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Grožio akademija

Ko nepamiršti įsidėti į atostogų kosmetikos krepšį?
2020 05 21
Regis, šiemet atostogos bus kitokios – be įprasto lagamino turinio keliaudami kartu pakuosimės ir apsaugos priemones nuo COVID-19 viruso.
Pavasarinis kosmetikos krepšelis
2020 03 05
Nors kalendorinė žiema šiemet labiau priminė vėsoką ankstyvą pavasarį, visgi šaltasis metų sezonas į kosmetikos krepšelį buvo įnešęs savų taisyklių. Kuo reikėtų vadovautis atėjus tikram pavasariui? Pataria...
Ar natūrali kosmetika gali būti veiksminga?
2020 03 05
Prieš daugiau nei dešimt metų įkurta prancūzų kosmetikos kompanija „Novexpert“ nusprendė gaminti 100 proc. natūralią kosmetiką.
Kodėl kosmetiką geriau pirkti vaistinėje?
2020 03 05
Realių ir virtualių kosmetikos parduotuvių pasiūla šiandien ypač didžiulė, tad labai nesudėtinga nusipirkti netinkamą ar galbūt net nekokybišką priemonę ir tokiu būdu pakenkti... savo odai, plaukams, sveikatai....
Slenkantys plaukai: kaip juos sustiprinti
2020 01 10
Plaukai – moters grožio vizitinė kortelė. Tačiau įsibėgėjanti žiema išvargina plaukus: dėl temperatūros kaitos, žvarbių vėjų, sauso oro patalpose plaukai tampa sausi, silpni ir pažeidžiami, pradeda slinkti....
Sukurkite dekoratyvinės kosmetikos rinkinius savo mylimiausioms
2019 12 06
Gruodžio mėnuo – dovanų metas. Aplink daug įvairiausių pasiūlymų, idėjų ir nuo prekių gausos gali apsisukti galva. Mes turime idėją – pasirūpinti mamos, sesers ar draugės sveika oda ir dekoratyvine kosmetika...
Raudonuojanti ir pleiskanojanti veido oda rudenį – kaip tai pakeisti?
2019 11 07
Besikeičianti oro temperatūra turi didelės įtakos mūsų veido odai. Ypač šaltuoju metų sezonu pasireiškia šerpetojimas, sausėjimas ir paraudimai. 
Sveikesnė galvos oda – rudeniu besidžiaugiantys plaukai
2019 11 07
Prasidėjus šildymo sezonui ir šalčiams lauke, mūsų oda patiria stresą. Ir šį kartą norime atkreipti dėmesį ne į veido ar kūno odą, tačiau būtent į galvos odos būklę. 
Prasidėjus šildymo sezonui – plaukai kenčia nuo žvarbaus oro lauke ir sauso oro viduje.
2019 10 07
Oro pokyčius ir vis žvarbėjančią aplinką labai jaučia mūsų oda ir plaukai. Pastarieji tampa šiurkštesni, sausesni, skilinėja ir elektrinasi.
Ruduo – permainų metas mūsų odai. Kaip ja tinkamai pasirūpinti rudens sezonu
2019 10 07
Daug kalbama apie odos priežiūrą vasaros ir žiemos metu, tačiau pamirštamas labai svarbus pereinamasis laikotarpis – ruduo.
Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?