Grožio akademija

Ką daryti, jei sausos akys? Svarbiausia – laikytis 5 taisyklių

Jeigu jūsų akys paraudusios, jas niežti, vargina regėjimo sutrikimai, jaučiate skausmą mirkčiojant, patiriate jautrumą ryškiai šviesai, rytais būna sunku atsimerkti, atsiranda išskyros iš akių, o vokai apsunkę – jos išsausėjusios. „Camelia“ vaistininkė Jurgita Jankauskienė įspėja, kad sausų akių ligos gydymui skirtą priemonę reikia rinktis atidžiai, nes dalis jų ne tik neatkuria pažeistų ašaras gaminančių taurinių ląstelių, tačiau gali dar labiau pažeisti akies paviršių.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 144 PERŽIŪROS

Kosmetikos priemonės su rūgštimis: ar tikrai vasarą geriau jų nenaudoti?

Kosmetikos priemonės, praturtintos rūgštimis, šiuo metu yra labai populiarios. Jos naudojamos ne tik profesionalų veido priežiūros kabinetuose, tačiau ir namuose. Ką būtina žinoti apie tokias kosmetikos priemones ir kada reikėtų dėl jų naudojimo pasikonsultuoti su profesionalais – pataria „Camelia“ farmacijos specialistė Karolina Vėgėlė ir „Inovatyvios dermatologijos centro“ gydytoja dermatovenerologė Malvina Baikštienė.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 100 PERŽIŪROS

Vaistininkė patarė, ką vasarą turėti vaistinėlėje

Nudegimai saulėje, perkaitimas, sutrikęs virškinimas, apsinuodijimas, vabzdžių įkandimai, pasireiškusios alerginės reakcijos, bėrimai ir patirtos traumos – dažniausi nusiskundimai sveikata, kuriuos šiuo metu įvardija į vaistinę ieškoti pagalbos atėję pacientai. „Camelia“ vaistininkė Evelina Zykienė sako, kad to priežastis – dažnai daromos žmonių klaidos ir pataria, ką turėti vaistinėlėje, kad būtumėte pasiruošę visoms gyvenimiškoms situacijoms.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 95 PERŽIŪROS

Koks pavojus gresia preparatus įsigijus nelegaliose internetinėse parduotuvėse ar turguje?

„Universalus, itin veiksmingas ir išskirtinis produktas, padedantis kovoti su daugybe problemų – gydo žvynelinę, pūslelinę, net bėrimus“, – tai tik viena iš daugelio frazių, kurias naudoja nelegalių internetinių parduotuvių ir turgaus prekeiviai. Jomis siekiama emociškai paveikti žmones, kad patikėję stebuklingu parduodamo preparato poveikiu, jį įsigytų. „Camelia“ vaistininkas Rimvydas Blynas sako, kad dažnai tenka konsultuoti „užkibusius“ ant mesto kabliuko: vieni skundžiasi nepajautę jokio žadėto poveikio arba trumpu efektu, kiti – pasireiškusiomis nepageidaujamomis reakcijomis.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 872 PERŽIŪROS

3 vaistininkės patarimai, kas gali padėti atsikratyti papildomų kilogramų

Šylant orui vis labiau norisi  atsikratyti žiemos metu priaugusiais papildomais kilogramais. Neretai daugybės klausimų genami, kaip bent kiek sulieknėti, pacientai užsuka patarimo į vaistinę. „Camelia“ vaistininkė Greta Šimkė dalinasi 3 patarimais, kurie gali padėti atsikratyti papildomų kilogramų.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 92 PERŽIŪROS

10 vaistažolių arbatų ir jų mišinių, kurie padeda lieknėti

Prasidėjęs pavasaris ir šylantys orai daugelį skatina susirūpinti kūno formomis ir atsikratyti vieno kito papildomo kilogramo. Vaistinėje dažnai teiraujamasi, ar nėra vaisto, kuris padėtų sulieknėti. „Deja, tokio medikamento nėra, tačiau vaistinėse galima rasti priemonių, kurios gali padėti saugiai numesti kelis nereikalingus kilogramus“, – sako „Camelia“ vaistininkė Greta Šimkė.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 163 PERŽIŪROS

Net jei apsiniaukę, kremas nuo saulės – būtinas

Pavasarį saulei vis dažniau pasirodant, daugelis mėgsta pasišildyti jos spinduliuose. Ir net jei lauke apsiniaukę, kremas nuo saulės – būtinas, jei norite apsaugoti savo odą nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių. „Camelia“ farmacijos specialistė Karolina Vėgėlė sako, kad dažniausiai tai lemia įsitikinimas, jog apsauginės priemonės reikalingos tik vasarą ar keliaujant atostogų į šiltus kraštus, nors tai – netiesa.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 226 PERŽIŪROS

Odos jaunystei išsaugoti – hialurono rūgštis ir peptidai

Odos dehidratacija yra viena pagrindinių odos senėjimo priežasčių. Hialurono rūgštis sulaiko drėgmę elastino ir kolageno sluoksniuose, kurie sudaro pamatinį odos „karkasą“. Nuo hialurono kiekio organizme priklauso elastingos, stangrios, spindinčios odos išvaizda.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 315 PERŽIŪROS

5 patarimai, kaip išvengti nemalonios odos problemos

„Jums atopinis dermatitas“ – pastaruoju metu vis dažniau išgirsta pacientai ir dėl šios diagnozės neretai ateina į vaistines. „Camelia“ farmacijos specialistė Karolina Vėgėlė pateikia patarimų, kaip pasirūpinti savo kūno oda ir tokių problemų išvengti.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 241 PERŽIŪROS

10 patarimų, kaip spręsti miego problemas

Vis daugiau Lietuvos gyventojų dėl kankinančios nemigos ir prastos miego kokybės skuba į vaistines ieškodami pagalbos. „Camelia“ vaistininkė Greta Šimkė sako, kad šių negalavimų priežasčių daugybė, tačiau didžioji dalis – išprovokuotos žmonių klaidų. Tai reiškia, kad problemas galima išspręsti pakeitus neigiamą įtaką miego kokybei darančius įpročius.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 620 PERŽIŪROS