Grožio akademija

Skausmingos ir suskirdusios lūpos: kaip išsirinkti efektyviausią lūpų balzamą

Skilinėjančios ir skausmingos lūpos kasmet mums praneša apie žiemos pradžią, tačiau su lūpų odos problemomis šiais metais gyventojai susiduria kiek anksčiau. Anot „Camelia“ vaistininkės Sigitos Izmalkovos, to priežastis – dėvimos veido kaukės. Specialistė pasakoja, kodėl šios apsauginės priemonės dar labiau sausina lūpas, ir dalijasi patarimais, kaip jas išlaikyti sveikas.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 19 PERŽIŪROS

Jei nenorite turėti rimtų odos problemų, dabar – pats metas rūpestingesnei rankų priežiūrai

Šaltuoju metų periodu rankų oda neretai parausta, suskilinėja ar pradeda šerpetoti, o dėl koronaviruso pandemijos pradėjus dažniau dezinfekuoti rankas, žvarbus oras jų odai tampa dar pavojingesnis. „Camelia“ vaistininkė Sigita Izmalkova pasakoja, kokių veiksmų reikėtų imtis, kad rudenį ir žiemą rankos išliktų sveikos, bei kokios sudėties ieškoti, renkantis drėkinančias ir saugančias priemones.

label
remove_red_eye 382 PERŽIŪROS

Norite turėti gražius ir sveikus plaukus? Jei ir toliau darysite šias klaidas, rezultato nesitikėkite

Jūsų plaukų būklė priklauso nuo daugybės faktorių, tačiau jiems, kaip ir veido odai, reikalinga reguliari priežiūra ir rutina. Sveikatos ir plaukų priežiūros ekspertės pataria, nuo ko pradėti gaivinti nusilpusius ir slenkančius plaukus, kaip nepasiklysti produktų gausoje bei kokias dažniausias klaidas moterys daro vonioje.

label
remove_red_eye 999 PERŽIŪROS

Ko nepamiršti įsidėti į atostogų kosmetikos krepšį?

Regis, šiemet atostogos bus kitokios – be įprasto lagamino turinio keliaudami kartu pakuosimės ir apsaugos priemones nuo COVID-19 viruso.

label
remove_red_eye 3016 PERŽIŪROS

Pavasarinis kosmetikos krepšelis

Nors kalendorinė žiema šiemet labiau priminė vėsoką ankstyvą pavasarį, visgi šaltasis metų sezonas į kosmetikos krepšelį buvo įnešęs savų taisyklių. Kuo reikėtų vadovautis atėjus tikram pavasariui? Pataria „Camelia“ vaistininkė Ieva Sauserytė.

label
remove_red_eye 2851 PERŽIŪROS

Ar natūrali kosmetika gali būti veiksminga?

Prieš daugiau nei dešimt metų įkurta prancūzų kosmetikos kompanija „Novexpert“ nusprendė gaminti 100 proc. natūralią kosmetiką.

label
remove_red_eye 2749 PERŽIŪROS

Kodėl kosmetiką geriau pirkti vaistinėje?

Realių ir virtualių kosmetikos parduotuvių pasiūla šiandien ypač didžiulė, tad labai nesudėtinga nusipirkti netinkamą ar galbūt net nekokybišką priemonę ir tokiu būdu pakenkti... savo odai, plaukams, sveikatai. Ką reikėtų žinoti?

label
remove_red_eye 2608 PERŽIŪROS

Slenkantys plaukai: kaip juos sustiprinti

Plaukai – moters grožio vizitinė kortelė. Tačiau įsibėgėjanti žiema išvargina plaukus: dėl temperatūros kaitos, žvarbių vėjų, sauso oro patalpose plaukai tampa sausi, silpni ir pažeidžiami, pradeda slinkti. Atėjus pavasariui labai svarbu tinkamai pasirūpinti plaukais, juos atgaivinti ir sustabdyti jų slinkimo procesą.

label
remove_red_eye 3755 PERŽIŪROS

Sukurkite dekoratyvinės kosmetikos rinkinius savo mylimiausioms

Gruodžio mėnuo – dovanų metas. Aplink daug įvairiausių pasiūlymų, idėjų ir nuo prekių gausos gali apsisukti galva. Mes turime idėją – pasirūpinti mamos, sesers ar draugės sveika oda ir dekoratyvine kosmetika vienu metu.

label
remove_red_eye 3463 PERŽIŪROS

Raudonuojanti ir pleiskanojanti veido oda rudenį – kaip tai pakeisti?

Besikeičianti oro temperatūra turi didelės įtakos mūsų veido odai. Ypač šaltuoju metų sezonu pasireiškia šerpetojimas, sausėjimas ir paraudimai. 

label
remove_red_eye 4007 PERŽIŪROS