SMARTHIT IV Ferrum guminukai, 30 vnt.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

SMARTHIT IV Ferrum guminukai, 30 vnt.

Prekės kodas: 10000271290
Maisto papildas
Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

*-30% perkant bent 2 produktus iš sąrašo.

Pasiūlymas galioja 2023.09.01-09.30. Prekių sąrašas čia >>>

20,58 € (su PVM) 17,01 € (be mok.)
  • Vaistininko konsultacija ir užsakymų priėmimas telefonu 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

SmartHit IV® 

Ferrum Gummies N30 

 

SmartHit IV® Ferrum Gummies – inovatyvūs geležies guminukai. Geležies molekulės mikrokapsuliuotos liposomose, pasitelkiant efektyvaus pasisavinimo technologiją Miosol®. 

Nepalieka geležies poskonio burnoje. 

Nesukelia įprastai geležiai būdingų šalutinių reiškinių (nedirgina skrandžio, nedažo dantų, nekietina vidurių). 

 

EFEKTYVAUS PASISAVINIMO TECHNOLOGIJA MIOSOL® 

Patentuotos efektyvaus pasisavinimo technologijos Miosol® (patento Nr. 6699) pagalba gaunamos liposomų pavidalo mikrokapsulės. Jų privalumai: 

  • apvalkalas gerina maistinių medžiagų stabilumą ir patekimą į žarnyno ląsteles.  

  • membrana yra padaryta iš ląstelių membranoms giminingų komponentų – fosfolipidų. 

  • atlieka inkapsuliuotos medžiagos transportavimo funkciją. 

  • iki 100 kartų mažesnė už ląstele, dėl to joms nereikalingas smulkinimas, jos jau yra paruoštos tiesioginei sąveikai su ląstelėmis.  

Rezultatas: Įkapsuliuotų medžiagų pasisavinimas yra iki 5 kartų efektyvesnis nei tokių pačių medžiagų, esančių nemikrokapsuliuotoje formoje.  

 

MIKROKAPSULIUOTOS GELEŽIES PRIVALUMAI 

Geležies pirofosfatas yra viena iš geriausiai toleruojamų geležies druskų, Pasaulio Sveikatos Organizacijos rekomenduojama kaip vienas pasirinkimų maistui geležimi praturtinti. Nustatyta, kad geležies įsisavinimas iš geležies pirofosfato priklauso nuo geležies trūkumo laipsnio: kuo labiau šio mikroelemento trūksta organizme, tuo geresnis jos įsisavinimas. Geležies įsisavinimui iš geležies pirofosfato pagerinti buvo pasitelkta liposominė technologija: pasitelkiant efektyvaus pasisavinimo technologiją Miosol® sukurta geležies mikrokapsulė, kuri užtikrina gerą ir greitą mikroelemento įsisavinimą. Dėka savo unikalios struktūros, mikrokapsuliuota geležies forma žarnyne absorbuojama kitaip nei laisvoji. Laisvoji geležis turi būti prijungta prie pernešančių ją proteinų, tačiau vartojant liposominę geležį šis susijungimas nebūtinas, nes liposomų sandara labai panaši į ląstelių membranų struktūrą, todėl mikrokapsulės susilieja su ląstelės membrana ir įkapsuliuota jose geležis gali pereiti tiesiogiai į ląstelę ir tuo būdu pagerinamas šio mikroelemento bioįsisavinimas.  

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad vartojusiems geležį mikrokapsuliuotą liposomose nustatytas kelis kartus efektyvesnis pasisavinimas, nei tiems, kurie vartojo tokią pačią neliposominę geležį. 

 

GELEŽIES VAIDMUO ORGANIZME 

Geležis – gyvybiškai būtinas mikroelementas, atliekantis svarbų vaidmenį medžiagų ir energijos apykaitoje. Daugiausia geležies kūne būna hemoglobine eritrocituose ir mioglobine raumenyse, taip pat kai kuriose kepenų ląstelėse ir fermentuose. Ji organizme panaudojama deguonies pernešimui, elektronų perdavimui, oksidacijos reakcijoms ir energijos metabolizmui. 

GELEŽIS padeda palaikyti normalų (-ią): 

  • raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymą. 

  • deguonies pernešimą organizme. 

  • pažinimo funkciją. 

GELEŽIS naudinga normaliai vaikų pažintinei raidai. 

GELEŽIS padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. 

 

SUDEDAMOSIOS DALYS 

Cukrus, vanduo, stingdiklis – pektinai, kukurūzų sirupas, natūrali braškių kvapioji medžiaga, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos – natrio citratai ir citrinų rūgštis, geležies difosfatas (geležies pirofosfatas) (3 %), emulsiklis – saulėgrąžų lecitinas (fosfolipidai), juodųjų morkų ekstraktas. 

 

SUDĖTIS 

1 guminuke geležies – 7,5 mg (54% RMV*) 

*RMV – referencinė maistinė vertė 

 

VARTOJIMAS 

Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų amžiaus ir suaugusiesiems vartoti po 1 guminuką per dieną. Gerai sukramtyti prieš nuryjant. 

 

GAMINTOJAS: Valentis AG, CH-6982 Agno – Lugano, Šveicarija. 

PLATINTOJAS: UAB „Valentis Baltic”, Molėtų pl. 11, LT-08409 Vilnius, Lietuva 

 

Rekomenduojamos prekės