BEOTEBAL PLUS plaukams, odai, nagams, 30 tab.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

BEOTEBAL PLUS plaukams, odai, nagams, 30 tab.

Prekės kodas: 10000271729
Maisto papildas
Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.
-40% 18,41 € (su PVM) 30,69 € 15,22 € (be mok.)
 • Vaistininko konsultacija ir užsakymų priėmimas telefonu 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
 • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
 • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

Maisto papildas
Beotebal® PLUS plaukams, odai, nagams, 30 tablečių
 
NutriAminoBiotinum
AMINO RŪGŠTYS+ MINERALAI + BIOTINAS IR KITI VITAMINAI
 
 
BE LAKTOZĖS
BE GLITIMO
TINKA VEGANAMS
VITAMINAI IR MINERALAI
 
 
Beotebal® PLUS plaukams, odai, nagams yra maisto papildas, rekomenduojamas kiekvienai dienai palaikyti plaukų, odos ir nagų būklę bei išvaizdą. Jame yra koncentruoto maistingojo „NutriAminoBiotinum“ komplekso, kuriame yra daug amino rūgščių, mineralų ir vitaminų – įskaitant biotiną.
 
KODĖL SVARBI SUBALANSUOTA MITYBA?
Plaukų, nagų ir odos išvaizda dažnai atspindi mūsų organizmo būklę. Subalansuota mityba ir streso mažimas yra svarbūs elementai, palaikantys Jūsų plaukus, odą ir nagus sveikus bei išsaugantys gražią jų išvaizdą. Su maistu gaunamos mitybinės medžiagos, įskaitant vitaminus ir mineralus, su krauju patenka į plaukų folikulus, odą ir nagus bei kitas kūno sritis.
 
ATRASKITE MAISTO PAPILDĄ BEOTEBAL®  PLUS PLAUKAMS, ODAI, NAGAMS
• Sudėtyje yra originalus tinkamai parinktų sudedamųjų dalių kiekių mišinys, sukeliantis naudingą poveikį plaukams, odai ir nagams.
• Gaminyje nėra glitimo ir laktozės.
• Tinka vegetarams ir veganams.
 
Maisto papildas Beotebal® PLUS plaukams, odai, nagams rekomenduojamas papildyti trūkstamas maisto medžiagas jūsų plaukams, odai ir nagams. Jame yra „NutriAminoBiotinum“ – atidžiai parinktų mitybinių medžiagų mišinio: amino rūgščių, vitaminų mineralų, įskaitant natūralų silicį.
 
„NutriAminoBiotinum“ receptūros pagrindas yra tinkamai parinktos sudedamosios dalys, sukeliančios naudingą poveikį plaukų, odos ir nagų būklei:
PLAUKAMS

 • Biotinas, cinkas, selenas padeda palaikyti normalią plaukų būklę.
 • Dirvinio asiūklio ekstraktas palaiko plaukų augimą ir juos stiprina.
ODAI
 • Biotinas, cinkas, riboflavinas, niacinas padeda palaikyti normalią odos būklę.
 • Dirvinio asiūklio ekstraktas padeda palaikyti normalią odos būklę.
NAGAMS
 • Cinkas ir selenas padeda palaikyti normalią nagų būklę.
 • Dirvinio asiūklio ekstraktas padeda palaikyti normalią nagų būklę.
 
Sveiki plaukai yra:
stiprūs, tankūs, malonūs liesti, spindintys, gražūs
 
Sveika oda yra:
spindinti, sveikai atrodanti
 
Sveiki nagai yra:
blizgantys, stiprūs
 
SUŽINOKITE APIE BEOTEBAL® PLUS PLAUKAMS, ODAI, NAGAMS MAISTO PAPILDE ESANČIAS MEDŽIAGAS
 
 • Beotebal® PLUS plaukams, odai, nagams yra dviejų amino rūgščių – cisteino ir metionino bei vitamino B6, kuris palaiko normalią cisteino sintezę (gamybą), šaltinis. Amino rūgštys yra būtinosios baltymų, įskaitant kolageną ir keratiną, kurie yra pagrindiniai plaukų, odos ir nagų struktūriniai komponentai, sudedamosios medžiagos. Kai kurias amino rūgštis gamina organizmas (endogeninės amino rūgštys), o kai kurias jam reikia gauti su maistu (egzogeninės amino rūgštys).
 • Cisteinas yra organinis cheminis junginys, priskiriamas sieros amino rūgščių grupei; jis gaminamas organizme. Jis yra pagrindinis keratino komponentas. Jo gamybą palaiko vitaminas B6.
 • Metioninas, panašiai, kaip cisteinas yra sieros turinti amino rūgštis. Tačiau, skirtingai nuo cisteino, tai yra egzogeninė amino rūgštis, kurios organizmas nesintetina, t. y. negamina, todėl ją reikia gauti iš išorės su maistu.
 • Beotebal® PLUS plaukams, odai, nagams sudėtyje taip pat yra folatų (folio rūgšties), kurie padeda palaikyti normalią amino rūgščių sintezę (gamybą).
 
 • Beotebal® PLUS plaukams, odai, nagams sudėtyje yra didžiausias Lenkijoje maisto papilduose leidžiamas naudoti biotino (vitamino B7) kiekis (2500 mikrogramų paros dozėje). Biotinas padeda palaikyti sveikus plaukus, nes jis dalyvauja vadinamosios keratino masės, atsakingos už plaukų susidarymą, gamyboje. Biotinas taip pat padeda palaikyti sveiką odą. Veikiant biotinui oda tampa gražesnė, o plaukai – stipresni. 
 
 • Beotebal® PLUS plaukams, odai, nagams sudėtyje yra cinko, kuris padeda palaikyti normalius ir gražius plaukus, odą bei nagus, šaltinis. Cinkas palaiko normalią baltymų sintezę. Jis yra svarbus palaikant normalią odos būklę, nes dalyvauja susidarant baltymams, pavyzdžiui, kolagenui. Be to, cinkas pasižymi antioksidacinėmis savybėmis. Greitai augančioms ląstelėms, pavyzdžiui, plaukų, odos ir nagų ląstelėms pastoviai reikia gauti cinko. Todėl, siekiant palaikyti normalią jų būklę, rekomenduojama subalansuota mityba, kuri organizme užtikrina pakankamą cinko kiekį.
 
 • Beotebal® PLUS plaukams, odai, nagams sudėtyje yra seleno, kuris padeda palaikyti normalią plaukų ir nagų būklę, nes dalyvauja plaukų ir nagų augimo procesuose.
 
 • Beotebal® PLUS plaukams, odai, nagams sudėtyje esantis varis padeda palaikyti normalią plaukų ir odos pigmentaciją. Jo funkcija yra dalyvauti melanino, kuris yra atsakingas už odos ir plaukų pigmentaciją, sintezės procese. Odos ir plaukų pigmentas (melaninas) yra šviesos filtras, apsaugantis plaukus ir odą nuo ultravioletinių (UV) spindulių sukeliamų pažaidų.
 
 • Beotebal® PLUS plaukams, odai, nagams sudėtyje yra geležies, kuri padeda palaikyti normalų deguonies pernešimą organizme. Tai padeda organizmo ląsteles tinkamai aprūpinti deguonimi. Geležis yra svarbus mineralas, dalyvaujantis ląstelių dalijimosi procese. Plaukuose esanti geležis turi įtakos plaukų matricos ląstelėms, kurios yra aktyviausios ląstelės žmogaus organizme.
   
 • Beotebal® PLUS plaukams, odai, nagams sudėtyje taip pat yra riboflavino (vitamino B2), niacino (vitamino B3) ir vitamino C, kurie padeda palaikyti normalią odos būklę. Su amžiumi organizmas praranda kolageną, o vitaminas C padeda palaikyti tinkamą jo gamybą. Taigi vitaminas C yra svarbus normaliai odos būklei. Niacinas, kuris dalyvauja baltymų, įskaitant keratino ar odos struktūrų sintezėje, yra naudingas odai. 
 
 • Beotebal® PLUS plaukams, odai, nagams sudėtyje yra daug antioksidantų: vitamino C, vitamino E, cinko, riboflavino, vario ir seleno, kurie padeda ląsteles apsaugoti nuo kenksmingo laisvųjų radikalų poveikio, pasireiškiančio veikiant saulės spinduliams, užterštai aplinkai, tabako dūmams, UV spinduliams, dažant ar džiovinant plaukus. Kai padaugėja laisvųjų radikalų susidarymą skatinančių veiksnių, pasireiškia oksidacinė pažaida ir padidėja antioksidantų poreikis. Be to, su amžiumi susilpnėja organizmo gebėjimas suvaldyti laisvųjų radikalų perteklių. Senstant antioksidantai tampa vis svarbesni.
 
KAM SKIRTAS MAISTO PAPILDAS BEOTEBAL®  PLUS PLAUKAMS, ODAI, NAGAMS?
Maisto papildas Beotebal® PLUS plaukams, odai, nagams rekomenduojamas žmonėms, kurie nori pasirūpinti savo plaukais, oda ir nagais:  
Rekomenduojama dozė: 1 tabletė per parą po valgio.
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.
Geriausias efektas pasireiškia vartojant maisto papildą po 1 tabletę per parą.
Produktas nėra skirtas nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims.
 
Maistinės medžiagos 1 tabletė
(rekomenduojama paros dozė)
Sausasis dirvinių asiūklių (Equisetum arvense L.) žolės ekstraktas (10:1), kuriame yra
silicio
150 mg
 
3,7 mg
L-cisteinas 70 mg
L-metioninas 70 mg
Cinkas 14 mg (140 % RMV*)
Geležis 14 mg (100 % RMV*)
Vitaminas C 40 mg (50 % RMV*)
Vitaminas E 12 mg α-TE (100 % RMV*)
Niacinas 16 mg NE (100 % RMV*)
Biotinas 2500 µg (5000 % RMV*)
Varis 1 mg (100 % RMV*)
Vitaminas B6 1,4 mg (100 % RMV*)
Vitaminas B2 1,4 mg (100 % RMV*)
Folio rūgštis 400 µg (200 % RMV*)
Selenas 55 µg (100 % RMV*)
*RMV - referencinė maistinė vertė procentais
 
Grynasis kiekis: 28,65 g (30 tablečių po 0,955 g)
 
 
Polpharma SA Pharmaceutical Works
ul. Pelplińska 19
83-200 Starogard Gdański
Lenkija

Panašios prekės

Rekomenduojamos prekės